Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 19

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1936. Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Vizipóló III. 1936. Br díjérem (57,65g/51mm) + 1939. Magyar Úszó Szövetség 1907 / 1939. Vizipóló kupa I. aranyozott Ag díjérem LE (Ludvig Ede) és LUDVIG BP gyártói jelzésekkel (31,52g/41mm) T:2 patina, ph., ragasztónyom / Hungary 1936. Hungarian Swimming Association Champion Medal / Water polo III. 1936 Br award medal. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (57,65g/51mm) + 1939. Hungarian Swimming Association 1907 / 1939. Water polo cup I. gilt Ag award medal with LE (Ludvig Ede) and LUDVIG BP makers mark. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (31,52g/41mm) C:XF patina, edge error, sticking mark
30577.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1936. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Vizipóló III. 1936." Br díjérem (57,65g/51mm) + 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907 / 1939. Vizipóló kupa I." aranyozott Ag díjérem "LE (Ludvig Ede)" és "LUDVIG BP" gyártói jelzésekkel (31,52g/41mm) T:2 patina, ph., ragasztónyom / Hungary 1936. "Hungarian Swimming Association Champion Medal / Water polo III. 1936" Br award medal. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (57,65g/51mm) + 1939. "Hungarian Swimming Association 1907 / 1939. Water polo cup I." gilt Ag award medal with "LE (Ludvig Ede)" and "LUDVIG BP" makers mark. Sign.: Lajos Göröntsér-Greff (31,52g/41mm) C:XF patina, edge error, sticking mark

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1936. Toldi Miklós Érdemérem kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1936. Miklós Toldi Merit Medal original ribbon in good condition NMK 423/424/426
30578.

1936. "Toldi Miklós Érdemérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1936. "Miklós Toldi Merit Medal" original ribbon in good condition NMK 423/424/426

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. Duna Sport Club - 1940 A menedékház éve - Műlesikló Bajnokság III. egyoldalas Br plakett zománcozott DSC címerrel (40,64g/50x40mm) T:2 / Hungary 1940. Duna Sport Club - 1940 Year of the shelter - Slalom Championship 3rd place one-sided Br plaque with enamelled logo of the DSC (40,64g/50x40mm) C:XF
30579.

1940. "Duna Sport Club - 1940 A menedékház éve - Műlesikló Bajnokság III." egyoldalas Br plakett zománcozott "DSC" címerrel (40,64g/50x40mm) T:2 / Hungary 1940. "Duna Sport Club - 1940 Year of the shelter - Slalom Championship 3rd place" one-sided Br plaque with enamelled logo of the "DSC" (40,64g/50x40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941. Emlékül - 1941. Pünkösd - Dreher L.E. egyoldalas Br plakett zománcozott Dreher LE címerrel (86,18g/42x67mm) T:2 patina, zománchiba / Hungary 1941. In Memory - Pentecost 1941 - Dreher L.E. one-sided Br plaque with enamelled logo of the Dreher FC (86,18g/42x67mm) C:XF patina, enamel error
30580.

1941. "Emlékül - 1941. Pünkösd - Dreher L.E." egyoldalas Br plakett zománcozott "Dreher LE" címerrel (86,18g/42x67mm) T:2 patina, zománchiba / Hungary 1941. "In Memory - Pentecost 1941 - Dreher L.E." one-sided Br plaque with enamelled logo of the "Dreher FC" (86,18g/42x67mm) C:XF patina, enamel error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Edvi Illés György (1911-1991) 1942. Az Ulrich Sport Club fennállásának 30 éves jubileumára 1912-1942 egyoldalas Br sport díjplakett (58,16g/40x69mm) T:2 / Hungary 1942. 30th anniversary of the Ulrich Sport Clubs existence 1912-1942 one-sided Br sport plaque. Sign: György Edvi Illés (40x69mm) C:XF
30581.

Edvi Illés György (1911-1991) 1942. "Az Ulrich Sport Club fennállásának 30 éves jubileumára 1912-1942" egyoldalas Br sport díjplakett (58,16g/40x69mm) T:2 / Hungary 1942. "30th anniversary of the Ulrich Sport Club's existence 1912-1942" one-sided Br sport plaque. Sign: György Edvi Illés (40x69mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1933. Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24. ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933 silver plated Br award medal. DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933 Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
30582.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Belgium 1953. F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VI. Nemzetközi Ifjúsági Torna jelzett Ag díjplakett FISCH BRUXELLLES gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült ET. FISCH S.A. 59 RUE EDM ROSTAND BRUXELLES tokban, benne kézírásos Balogh jelzés (feltehetően Balogh István kapta) (130,94g/0.900/82x58mm) T:1- patina / Belgium 1953. F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VIth International Youth Tournament hallmarked Ag award plaque in original, heavily damaged ET. FISCH S.A. 59 RUE EDM ROSTAND BRUXELLES case, with handwritten Balogh mark (presumably received by István Balogh) (130,94g/0.900/82x58mm) C:AU
30583.

Belgium 1953. "F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VI. Nemzetközi Ifjúsági Torna" jelzett Ag díjplakett "FISCH BRUXELLLES" gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült "ET. FISCH S.A. 59 RUE EDM ROSTAND BRUXELLES" tokban, benne kézírásos "Balogh" jelzés (feltehetően Balogh István kapta) (130,94g/0.900/82x58mm) T:1- patina / Belgium 1953. "F.I.F.A.-U.R.B.S.F.A. VIth International Youth Tournament" hallmarked Ag award plaque in original, heavily damaged "ET. FISCH S.A. 59 RUE EDM ROSTAND BRUXELLES" case, with handwritten "Balogh" mark (presumably received by István Balogh) (130,94g/0.900/82x58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft