Tétel

Katalógusszám:

30545.
35. Lezárult nagyaukció
Falerisztika

Kikiáltási ár:

280 000 Ft
756,76 EUR, 823,53 USD

Leírás:

Finnország 1984. "Finn Oroszlán Lovagrend Nagykeresztje szettben" zománcozott, aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés nyakszalag nélkül és zománcozott, aranyozott, hátlapon jelzett Ag csillag függőleges tűvel, adományozói okirattal és magyar viselési igazolvánnyal Dr. Matusek Tivadar részére, eredeti "Tillander" gyártói tokban T:1- patina Finland 1984. "Order Of The Lion, Grand Cross Set" enamelled, gilt Ag decoration without neck ribbon, hallmarked on the ring and enamelled, gilt Ag cross, hallmarked on the back, with vertical needle, with awarding document and Hungarian wearing certificate for Tibor Matusek, Dr., in oiriginal "Tillander" makers case C:AU patina

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras