1887 Dietrich és Gottschlig oszták cs. és m. kir. udvari tea- és rum raktárának árjegyzéke. 20. kiadás. 1886/1887. Főüzlet: Váci-utca 18. "Peking városához.", I. Fióküzlet: Andrássy-út 23. "Moszkva városához", II. Fióküzlet: Kigyó-tér 1. Telek Palota "Tea-növényhez. " Benne 1887-es naptárral. A borító elején a főüzlet, és a borító hátán I. és II. fióküzlet képével, a borító elülső belsején 'Viribus Unitis'-es címeres-griffes grafikával, a borító hátsó belsején a Kiviteli Palack Ser Pincédéje Kőbányán képével. Bp., 1886, Deutsch M.,48 p. Kiadói litografált papírborítóban, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, benne kis 'jegyzetlapokkal'.
18 db Schuth Vilmos Villány boros címke, cs.. és kir. udvari szállító, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 18 pcs
1900 Mohai Ágnes naptár. 1900. Édeskuty L. Cs. és Kir. és Szerb Kir. Udv. Szállító Budapesten. Bp., Hornyánszky Viktor, 16 p. 12 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Információkkal, idézetekkel, ötletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító kissé meghajolt, az elülső borítón törésnyommal, a gerinc alján egészen kis sérüléssel, a borítón és az elülső szennylap szélén folttal.
cca 1900 Sándor Fülöp szivar, szivarka és dohány különlegességek képviselete szecessziós réz tábla / copper plate 21x11 cm / Art nouveau copper plate. Tobacco advertising