Reklám

Tételek száma: 73

cca 1930 Hotel Continental - Népfürdő Budapest nagy méretű zománcozott fém reklám tábla kopásokkal. / Enameled Hotel sign. Damaged. 51x33 cm
12047.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1930 Alumínium dombornyomott Petrix zseblámpa reklámtábla, kopásnyomokkal, 17×8 cm
12048.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
9
cca 1930 Weiss Manfréd magyar alumínium feliratos fém hamutál. / Aluminum ashtray. 11x11 cm
12049.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930 Bp. IV., Förster Miklós Apostolok Sörözője irredenta teremmel reklámlap
12050.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy Model 140 munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és prospektuson kis sérülések, 20x25 cm
12051.

cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy 'Model 140' munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és prospektuson kis sérülések, 20x25 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1930 Jellinek [Ernő] húsvéti árjegyzéke. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt-ny., litografált, 4 sztl. lev., 8x11 cm
12052.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-35 2 db kis méretű budapesti gyógyszertári karton doboz: Szent Szív gyógyszertár, Baross u. 44, Mária u. sarok, illusztrált, korabeli felirattal + Kígyó gyógyszertár, Ferenciek tere, illusztrált, korabeli felirattal
12053.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
1936 Liszaboni taxitársaság zsebnaptár füzete benne a használt automobilok képeivel / Lisboa taxi company calendar with images of the cars used. 16 p.
12054.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1940 Bayer: Az emberi test/3 gyógyszer. Bp., Klösz-ny., gyógyszerész prospektus, reklámanyag, 16x11 cm
12055.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1943 Montilier francia nyelvű svájci karóra reklám, 21x15 cm
12056.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnár és Moser Droguisták Bp. IV. fürdőszappan papírdoboza, 17×25,5×4,5 cm
12057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8 db Beszkárt HÉV számolócédula
12058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft