Reklám

Tételek száma: 73

1887 Dietrich és Gottschlig oszták cs. és m. kir. udvari tea- és rum raktárának árjegyzéke. 20. kiadás. 1886/1887. Főüzlet: Váci-utca 18. Peking városához., I. Fióküzlet: Andrássy-út 23. Moszkva városához, II. Fióküzlet: Kigyó-tér 1. Telek Palota Tea-növényhez. Benne 1887-es naptárral. A borító elején a főüzlet, és a borító hátán I. és II. fióküzlet képével, a borító elülső belsején Viribus Unitis-es címeres-griffes grafikával, a borító hátsó belsején a Kiviteli Palack Ser Pincédéje Kőbányán képével. Bp., 1886, Deutsch M.,48 p. Kiadói litografált papírborítóban, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, benne kis jegyzetlapokkal.
12011.

1887 Dietrich és Gottschlig oszták cs. és m. kir. udvari tea- és rum raktárának árjegyzéke. 20. kiadás. 1886/1887. Főüzlet: Váci-utca 18. "Peking városához.", I. Fióküzlet: Andrássy-út 23. "Moszkva városához", II. Fióküzlet: Kigyó-tér 1. Telek Palota "Tea-növényhez. " Benne 1887-es naptárral. A borító elején a főüzlet, és a borító hátán I. és II. fióküzlet képével, a borító elülső belsején 'Viribus Unitis'-es címeres-griffes grafikával, a borító hátsó belsején a Kiviteli Palack Ser Pincédéje Kőbányán képével. Bp., 1886, Deutsch M.,48 p. Kiadói litografált papírborítóban, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, benne kis 'jegyzetlapokkal'.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
1891 Czobor Rezső bortermelő (Érmellék) díszes reklámlapja
12012.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1900 Eisele József réz, ércmű és gőzkazángyár Budapest, gőz gép réz tábla / Steam machine copper plate 25x13 cm
12013.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1900 Sepsi-Bodoki Salus székely gyógyforrás Brázay Kálmán két oldalas számolócédula
12014.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1900 Alföldi házikenyér, Arad litho számolócédula
12015.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
18 db Schuth Vilmos Villány boros címke, cs.. és kir. udvari szállító, 1900 körül / Wilhelm Schuth Willand (Villány), k. u. k. Hoflieferant, wine labels, 18 pcs
12016.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
1900 Mohai Ágnes naptár. 1900. Édeskuty L. Cs. és Kir. és Szerb Kir. Udv. Szállító Budapesten. Bp., Hornyánszky Viktor, 16 p. 12 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Információkkal, idézetekkel, ötletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító kissé meghajolt, az elülső borítón törésnyommal, a gerinc alján egészen kis sérüléssel, a borítón és az elülső szennylap szélén folttal.
12017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Fonciére Általános Biztosító Intézet festett fém cégtábla. Kopott, sérült. 50x37 cm
12018.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Sándor Fülöp szivar, szivarka és dohány különlegességek képviselete szecessziós réz tábla / copper plate 21x11 cm / Art nouveau copper plate. Tobacco advertising
12019.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1900-1910 Rohitscher Tempel-Quelle gyógyvíz litografált számolócédula, rajta I. Ferenc Józsefet (1830-1916) ábrázoló grafikával, 13x6 cm
12020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
1907 Nicholson gépgyár réz gép tábla / copper plate d: 18,5 cm
12021.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1910 Adria toll, angol acélból készített Rigler J. gyártású tollhegyeket tartalmazó doboz, jó állapotban
12022.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft