Aranyozott ezüst(Ag) magyar koronázási ékszerek miniatűr kollekció, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~15099/Aranyozott-ezustAg-magyar-koronazasi-ekszerek-miniatur-kollekcio-jelzett-eredeti-dobozaba~II2359834
2359834
19016
35
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) magyar koronázási ékszerek miniatűr kollekció, jelzett, eredeti dobozában, igazolással, bruttó: 58,39 g
: karap_norbert