Fotó

Tételek száma: 449

1893 Tóth Kálmán (1831-1881) költő Bajára szánt szobrának terve, fotó kartonra ragasztva, szakadással, sérüléssel, 24×15 cm
11977.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1896 Bp., X-te Internationale Wander-Versammlung der Bohr-Ingenieure und Bohr-Techniker, kartonra kasírozott, feliratozott csoportkép, pl. ifj. Riedl Frigyes, az Operaház kasírozó mesterének fia, H. J. Uijldert holland gyémántkereskedő, stb., 27×38 cm, karton: 41×41 cm
11978.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1924 Nyíregyháza, az evangélikus egyház vegyes énekkara, kartonra kasírozott fotó, kopott karton, 17×23 cm
11979.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1933 Prag-hunt akadályverseny, feliratozott fotó, szélén és felületén sérülésekkel, kartonra ragasztva, Faragó fotó, 40×29,5 cm
11980.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 8 db nagy méretű, művészi igényű fotó Zeppelin LZ-3, LZ-10, LZ-127, LZ-129 léghajókról, hangárokról / cca 1930 8 Large photos of Zeppelin balloons in hangars... 40x30 cm
11981.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1920-1930 Táncoslányok, Judenberg jelzett fotója, sarkain törésnyomok, 24×30 cm
11982.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
cca 1925 Kecskemét, Csillag fényképész pecsétjével jelzett, vintage fotó egy leánynevelő intézet tanulóiról; az előtérben zászló, rajta részben olvasható szöveg, helytörténeti szempontból további kutatásra érdemes; kasírozva, 17x23 cm
11983.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Nagyméretű családi porté fotó, Bp., Goszleth István műterméből, fotó kartonon, 18x25 cm, karton: 25x31,5 cm
11984.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1860-1890 Nemesi család fotóalbuma, feltehetőleg erdélyi vagy erdélyi kötődésű család hagyatékából, 70 db fotó portré fotó, rajta azonosításra váró személyekkel, benne kolozsvári Veress Ferenc, Tauffer Gyula, Marselek F, Brassó, Samuel Herter, Marosvásárhely, Ciehulski P., Ciehulsi és Wargha, Arad, Weisz Testvérek, Segesvár, Ludwig Schuller és más erdélyi műtermekből származókkal, de benne egy-két román műtermekből származókkal (Bucuresci, Franz Duschek, Bucarest Charles Szatmári (Szatmári Pap Károly)), de benne budai, pesti, bécsi, nem jelölt műtermek ...stb. munkáival is. Viseltes állapotú bőr fotóalbumban, különféle, de nagyrészt vizitkártya méretű fotókkal.
11985.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
30
1892 A homonnai volt felső kereskedelmi iskola első érettségit tett diákja, kartonra kasírozott, feliratozott fotó Kemény műterméből, sérült karton, 14×21 cm
11986.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1900 Fowler-féle gőzgép szántáshoz az udvaron, kartonra kasírozott fotó, 17,5×23 cm
11987.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1900 Régi fotóalbum, családi képekkel, kirándulások, utazások képeivel (vadászat, Velence, Tivoli, Mike, Genova, Kenész, Balatonberény), vegyes méretű fotókkal, feliratozva
11988.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft