cca 1910 Liptói-hegyvidék, Deményfalvi-völgy, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, 11,5×16 cm / cca 1910 Demänovská Dolina, Nízke Tatry, with notes on its back, 11,5×16 cm
cca 1910 Kilátás a Tengerszem-csúcsól a Magas-Tátrában dél felé, Erdélyi Mór felvétele, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, 11,5×16 cm/ cca 1910 The view to south from the Rysy Peak in the High Tatra, photograph taken by Mór Erdélyi, with notes on its back, 11,5×16 cm
cca 1910 Kilátás a Tengerszem-csúcsól a Magas-Tárában dél felé, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, 11,5×16 cm/ cca 1910 The view to south from the Rysy Peak in the High Tatra, photograph taken by Mór Erdélyi, with notes on its back, 11,5×16 cm
cca 1910 Magas-Tátra, Spara, Erdélyi Mór felvétele, hátulján feliratozva, 11,5×16 cm / cca 1910 Vysoké Tatry, Špára, with notes on its back, 11,5×16 cm
cca 1938 Bihac (Bihács), Jugoszlávia, mai Bosznia-Hercegovina, felvételek a városról, sok életképpel a piacról, emberekről népviseletben, nőkről burkában, mecsetről és más épületekről, stb. össz. 13 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, némelyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1938 Photos of trip to Bihac (Bihács), Yugoslavia, now Bosnia and Herzegovina with interesting scenes of the market, with many people in traditional folklore costumes, with muslim women in burkas, photo of the mosque and other buildings, etc.,13 vintage photos with description of the city name Bihac on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
cca 1900 Kilátás a Tengerszem-csúcsról a Magas-Tátrában délnyugat felé, keményhátú fotó, feliratozva, 11×16 cm/ The view to southwest from the Rysy Peak in the High Tatra