160 000 Ft
432,43 EUR, 470,59 USD
Wagner János (1936-): Rétegek, 2008. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 68,5×100 cm. / János Wagner (1936-): Layers, 2008. Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68,5x100 cm