Szemethy Imre (1945- ): Török tábor Szigetvár alatt, 1974. Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Szemethy-Imre-1945-Torok-tabor-Szigetvar-alatt-1974-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott~II2340642
2340642
10165
35
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Szemethy Imre (1945- ): Török tábor Szigetvár alatt, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100). Paszpartuban. 23×29 cm
: karap_norbert