Tétel

Kikiáltási ár:

180 000 Ft
486,49 EUR, 529,41 USD

Leírás:

Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Foglyok (The prisoners). Gouache, papír. Jelezve jobbra lent: Mia 948. Hátoldalán Federation of British Artists Gallery, London címkéjén feliratozott. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, üveg bal felső sarkában sérült. 48x64,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: The prisoners. Gouache on paper. Signed lower right: Mia 948. With description on the reverse lable of the Federation of British Artists Gallery, London. Slightly damaged. Framed with glass, glass damaged in the left upper corner. 48x64,5 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: