Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft

Leírás:

Mathilde Eder (?-?), Karl Engel (1889-1985): Johann Strauss Sohn életéhez kapcsolódó, 9 rézkarcból álló mappa (Johann Strauß Sohn Neun Originalradierungen). Rézkarc, részben kézzel színezett, papír, mind jelzett. A kiadó mappa borítója, és címlap, mindkettő ugyancsak rézkarc, számozott: 39/100. A különálló lapok hártypapírral védve. Komplett, hiánytalan. / Mathilde Eder (?-?), Karl Engel (1889-1985): Johann Strauss Sohn, 9 pcs of etchings (Johann Strauß Sohn Neun Originalradierungen). Etchings, some of them hand coloured, on paper, all of them signed. The cover and the following page, which are also ethcings, are numbered: 39/100. Complete!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb