150 000 Ft
Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. ("HÃd"), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Ãœvegezett fa keretben. KiállÃtva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, GödöllÅ‘, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására. / László Lakner (1936-): Picture object series I. ("Bridge"), 1993. Collage, stamp, cardboard, signed. 15×23,5 cm. Framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, GödöllÅ‘, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, GödöllÅ‘, Hungary, 1997, catalogue, page 19.