12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Hermann Lipót (1884-1972): Taormina, 1917. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22,5x17,5 cm / Lipót Hermann (1884-1972): Taormina, 1917. Ink on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17,5 cm