Festmények és grafikák

Tételek száma: 240

Kézdi-Kovács László (1864-1942): Brugesi részlet (Belgium), 1911. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi Kovács László fia hagyatékából. Fa keretben 30x20 cm/ László Kézdi-Kovács (1864-1942): Bruges (Brugge), 1911. Oil on wood, signed. With autograph description on the reverse. Provenance. from the estate of Elemér Kézdi-Kovács, the son of László Kézdi-Kovács. 30x20 cm
10012.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17
Németh János (1937-): Kőszeg látképe. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80cm / János Németh (1937-): Panorama of Kőszeg (Güns). Oil on canvas, signed. Framed, 60x80cm
10013.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60×80 cm / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
10014.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Boldizsár István (1897-1984): Balatonföldvári kikötő, 1965. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 50×60 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Port in Balatonföldvár, 1965. Oil on canvas, signed. Framed with glass, with small damages on the frame. 50x60 cm
10015.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Pleidell János (1915-2007): Balaton, 1986. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×51 cm / János Pleidell (1915-2007): Lake Balaton, 1986. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 34×51 cm
10016.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15
Molnár C. Pál (1894-1981): Kilátás Tördemic felé (Badacsonytördemic). Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán feliratozott valamint Képző- és Iparművészeti Társulat bélyegzőjével. Fa keretben, 26,5×36 cm / Molnár C. Pál (1894-1981): Panorama of Tördemic (Badacsonytördemic). Oil on wood, signed. With description and stamp on the reverse. Framed, 26,5×36 cm
10017.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Olaszország,1918. Olaj, fa, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 48×30 cm / Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Italy,1918. Oil on wood, signed. Framed with glass, frame damaged. 48x30 cm
10018.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10019.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Gulyahajtás, 1944. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x60 cm / Egon Wallburg (Ernő Zórád, 1911-2004): Herd driving, 1944. Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 42x60 cm
10020.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Halápy János (1893-1960): Aratók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 59x77 cm / János Halápy (1893-1960): Reapers. Oil on canvas, signed. Framed. 59x77 cm
10021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Jankai (Jankay, szül. Deutsch) Tibor (1899-1994): Gesztenyesor. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 76,5×67 cm / Tibor Jankai (Jankay, n. Deutsch, 1899-1994): Chestnut trees. Oil on canvas, signed. With description on the reverse. Framed. 76,5x67 cm.
10022.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Dudits Andor (1866-1944): Hölgy a dombtetőn. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 72,5x62,5 cm/ Andor Dudits (1866-1944): Lady on the top of the hill. Oil on canvas, signed. Framed. 72,5x62,5 cm
10023.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft