Fekete Géza (Dezső) (1939- ) 2013. "Vámbéry Ármin 1832-1913" Br Éremke... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~14664/Fekete-Geza-Dezso-1939-2013-Vambery-Armin-1832-1913-Br-Eremkedvelok-Egyesulete-tagi~II2146268
2146268
30259
34
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Leírás: Fekete Géza (Dezső) (1939- ) 2013. "Vámbéry Ármin 1832-1913" Br Éremkedvelők Egyesülete tagilletmény emlékérem peremen számozással (103x108mm) T:1- patina / Hungary 2013. "Ármin Vámbéry 1832-1913" Br Enthusiasts Society Membership Medallion on the edge with numbering "42/3". Sign.: Géza Fekete C:AU patina
: ttg