https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 20

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend II. fokozatának kisdíszítménye az V. fokozat szalagján T:1 / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 2nd Grades Small Decoration on the ribbon of the 5th grade C:UNC NMK.: 530.
30518.

1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend II. fokozatának kisdíszítménye az V. fokozat szalagján T:1 / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 2nd Grade's Small Decoration on the ribbon of the 5th grade C:UNC NMK.: 530.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
13
1950. Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jelzetlen, aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph. / Hungary 1950. Title for the Distinguished Artist of the Hungarian Peoples Republic, 1950 gilt Ag decoration without hallmark, on ribbon C:XF small edge error NMK 537.
30519.

1950. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzetlen, aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph. / Hungary 1950. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1950" gilt Ag decoration without hallmark, on ribbon C:XF small edge error NMK 537.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1957. Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. Title for the Distinguished Artist of the Hungarian Peoples Republic, 1957 hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.
30520.

1957. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1957" hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok / Ohio / Columbus DN Éljen a Haza amerikai-magyar zászlós nyomatú jelvény, eredetileg, azóta kifakult piros-fehér-zöld szalagokon Hit, Remény és Szeretet - E három óvja lelkedet - Columbus, O. Egyesült Gr. Batthány L. Férfi és Női Egylet felirattal, amerikai magyar szervezet nagyméretű díszes jelvénye T:2 / USA / Ohio / Columbus ND Éljen a Haza with US-Hungarian flags imprinted badge, on originally - since the faded - red-white-green ribbons with Hit, Remény és Szeretet - E három óvja lelkedet - Columbus, O. Egyesült Gr. Batthány L. Férfi és Női Egylet inscription. Large-size badge of Hungarians Association in the United States C:XF
30521.

Amerikai Egyesült Államok / Ohio / Columbus DN "Éljen a Haza" amerikai-magyar zászlós nyomatú jelvény, eredetileg, azóta kifakult piros-fehér-zöld szalagokon "Hit, Remény és Szeretet - E három óvja lelkedet - Columbus, O. Egyesült Gr. Batthány L. Férfi és Női Egylet" felirattal, amerikai magyar szervezet nagyméretű díszes jelvénye T:2 / USA / Ohio / Columbus ND "Éljen a Haza" with US-Hungarian flags imprinted badge, on originally - since the faded - red-white-green ribbons with "Hit, Remény és Szeretet - E három óvja lelkedet - Columbus, O. Egyesült Gr. Batthány L. Férfi és Női Egylet" inscription. Large-size badge of Hungarians Association in the United States C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Ausztria / Bécs ~1900. Általános Osztrák Művezető Szövetség zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association) gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
30522.

Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Wiener Renn-Verein Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND Wiener Renn-Verein gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU
30523.

Ausztria DN "Wiener Renn-Verein" Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND "Wiener Renn-Verein" gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Harmadik Birodalom 4db-os jelvény tétel, benne: 1933. N.S.D.A.P. Reichsparteitag Nürnberg 1933 Br jelvény (51,5x34mm) + 1934. 1934. június 21 porcelán Hitlerjugend jelvény (28x17,5mm) + 1937. Birodalmi Párt Nap hadifém jelvény WALTER DEMMER LÜDENSCHEID gyártói jelzéssel (42,5mm) + 1938. Préselt bőr Hitlerjugend jelvény (31mm) T:1-,2 a porcelán jelvény hátoldalán lepattanás / German Third Reich, 4pcs of badges, with: 1933. N.S.D.A.P. Reichsparteitag Nürnberg 1933 Br badge (51,5x34mm) + 1934. 21. Juni 1934 porcelain Hitlerjugend badge (28x17,5mm) + 1937. Reichsparteitag war metal badge with makers mark WALTER DEMMER LÜDENSCHEID (42,5mm) + 1938. Laminated leather Hitlerjugend badge (31mm) C:AU,XF the reverse of the porcelain badge with ding
30524.

Német Harmadik Birodalom 4db-os jelvény tétel, benne: 1933. "N.S.D.A.P. Reichsparteitag Nürnberg 1933" Br jelvény (51,5x34mm) + 1934. "1934. június 21" porcelán Hitlerjugend jelvény (28x17,5mm) + 1937. "Birodalmi Párt Nap" hadifém jelvény "WALTER DEMMER LÜDENSCHEID" gyártói jelzéssel (42,5mm) + 1938. Préselt bőr Hitlerjugend jelvény (31mm) T:1-,2 a porcelán jelvény hátoldalán lepattanás / German Third Reich, 4pcs of badges, with: 1933. "N.S.D.A.P. Reichsparteitag Nürnberg 1933" Br badge (51,5x34mm) + 1934. "21. Juni 1934" porcelain Hitlerjugend badge (28x17,5mm) + 1937. "Reichsparteitag" war metal badge with maker's mark "WALTER DEMMER LÜDENSCHEID" (42,5mm) + 1938. Laminated leather Hitlerjugend badge (31mm) C:AU,XF the reverse of the porcelain badge with ding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
11
Olaszország ~1930. Opera Balilla - Mussolini fém jelvény, hátoldalon M. LORIOLI & CASTELLI - BRONZETTI 25 MILANO gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 / Italy ~1930. SE AVANZO SEGVITEMI - OPERA BALILLA metal badge, on the backside M. LORIOLI & CASTELLI - BRONZETTI 25 MILANO makers mark (37,5mm) C:XF
30525.

Olaszország ~1930. "Opera Balilla - Mussolini" fém jelvény, hátoldalon "M. LORIOLI & CASTELLI - BRONZETTI 25 MILANO" gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 / Italy ~1930. "SE AVANZO SEGVITEMI - OPERA BALILLA" metal badge, on the backside "M. LORIOLI & CASTELLI - BRONZETTI 25 MILANO" makers mark (37,5mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz