Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopások... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-plakettek~14259/Ko-Pal-1941-2020-Iskolas-lany-Festett-akril-Jelzett-kis-kopasokkal-m-41-5-cm-Schoolg~II2203009
2203009
11136
34
90000
Statues, plaquettes
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm
: kozár_edit