cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plaká... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Plakat~14663/cca-1920-1930-Lukrecia-Loszerszamolaj-szines-litografalt-reklam-plakat-kiadta-Takacs-Endre~II2249018
2249018
12574
34
26000
Poster
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plakát, kiadta: Takács Endre, Újpest, Attila-nyomda, restaurált, 49x34 cm
: karap_norbert