12300.
34. Lezárult nagyaukció
Militária
14 000 Ft
1907 Dekoratív hímzett szolgálati időre vonatkozó katonaemlék, "Ha a hon veszélyben lészen, ott leszek én harcra készen, félreteszek minden munkát, hogy megvédjem a magyar hazát" felirattal, I. Ferenc József arcképével (16. honvéd ezred, 6. század), üvegezett keretben, ritka kivitelben, 40×31 cm