cca 1880 Nagyszeben, Pfingerlingstiege, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, 14,5×10 cm / cca 1880 Sibiu (Hermannstadt), Pfingerlingstiege, photo on cardboard, with description 14,5×10 cm
1908 Gyöngyös, Országos kiállítás, 2 db fotólap: Csoportkép Mezőssy Béla (1870-1939) földművelésügyi államtitkár és Kállay gróf a felvételen, feliratozott + Vöröskereszt Egyesület sátra, Somogyi Miklós (1892-1918) plakátja utáni illusztrációval. Utóbbi Fantó és Steiner fényképészek műtermében készült, szárazpecséttel jelzett. 9x14 cm
1938 A Középeurópai Hölgy Kupán győztes magyar teniszválogatott tagjai, középen Székelyné Körmöczi Zsuzsi, a budaörsi repülőtéren az indulás előtt. Gaby fotó. Jelezve, nevesítve. 12x8 cm