Tétel

Kikiáltási ár:

80 000 Ft

Leírás:

Ifj. Guti József Soma (1946-): Homokos part (szürreális táj). Olaj, farost, jelzett, két apró sérüléssel. Hátoldalán a művész címkéjével és rajta a MNG kiviteli bélyegzőjével valamint olasz nyelvű címkékkel. A művész 1987-89 között Olaszországban és Szardínia szigetén élt és dolgozott, ebben az időszakban több művet alkotott Salvador Dali szürrealista stílusában. Hasonló festmények szerepeltek id. Guti József és Guti J. Soma kiállításán, 2018.10.30.- 2019.01.13., Vigadó Galéria, Budapest. 55×70 cm / József Guti the younger (1946-): Sandy coast (surrealistic landscape). Oil on board, signed, with two very small damages. The artist's label on the back, with the export stamp of the Hungarian National Gallery on it and with two labels in italian language. Guit lived in Italy between 1987-89 and created several paintings in the surrealistic style of Salvador Dali. 55×70 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit