Militária

Tételek száma: 41

Ausztria 1914. Bécsi Vívóakadémia / 1914-es osztrák bajnoki verseny aranyozott, jelzett Ag díjérem. Szign.: J.HEU, JB gyártói jelzéssel (27x36mm/0.900/11,28g) + Bécsi Vívóakadémia / 1914-es osztrák bajnoki verseny jelzett Ag díjérem. Szign.: J.HEU, JB gyártói jelzéssel (27x36mm/0.900/10,95g) T:1-,2 / Austria 1914. AKADEMIE DER FECHTKUNST IN WIEN / MEISTERSCHAFTS KONKURRENZ VON ÖSTERREICH gold plated hallmarked Ag medal. Sign: J.HEU, with JB makers mark (27x36mm/0.900/11,28g) + AKADEMIE DER FECHTKUNST IN WIEN / MEISTERSCHAFTS KONKURRENZ VON ÖSTERREICH hallmarked Ag medal. Sign: J.HEU, with JB makers mark (27x36mm/0.900/10,95g) C:AU,XF
30649.

Ausztria 1914. "Bécsi Vívóakadémia / 1914-es osztrák bajnoki verseny" aranyozott, jelzett Ag díjérem. Szign.: "J.HEU", "JB" gyártói jelzéssel (27x36mm/0.900/11,28g) + "Bécsi Vívóakadémia / 1914-es osztrák bajnoki verseny" jelzett Ag díjérem. Szign.: "J.HEU", "JB" gyártói jelzéssel (27x36mm/0.900/10,95g) T:1-,2 / Austria 1914. "AKADEMIE DER FECHTKUNST IN WIEN / MEISTERSCHAFTS KONKURRENZ VON ÖSTERREICH" gold plated hallmarked Ag medal. Sign: "J.HEU", with "JB" maker's mark (27x36mm/0.900/11,28g) + "AKADEMIE DER FECHTKUNST IN WIEN / MEISTERSCHAFTS KONKURRENZ VON ÖSTERREICH" hallmarked Ag medal. Sign: "J.HEU", with "JB" maker's mark (27x36mm/0.900/10,95g) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
34
Ausztria ~1918. Gottfried Banfield K.u.K. LSCHLT kétoldalas, vert hadifém emlékérem (43,81g/49mm) T:1- / Austria ~1918. Gottfried Banfield K.u.K. LSCHLT double-sided, struck war metal commemorative medallion (43,81g/49mm) C:AU
30650.

Ausztria ~1918. "Gottfried Banfield K.u.K. LSCHLT" kétoldalas, vert hadifém emlékérem (43,81g/49mm) T:1- / Austria ~1918. "Gottfried Banfield K.u.K. LSCHLT" double-sided, struck war metal commemorative medallion (43,81g/49mm) C:AU

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Montenegró ~1900. Danilo herceg rend II./III. osztálya jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalag nélkül. Jelzés a koronát tartó karikán és a fülön is, az eredeti hajlított nyakszalagtartó karikával , valamint VM (Vinc Mayer) gyártói jelzés. (50x78mm) T:2 kis zománchiba /  Montenegro ~1900. Order of Prince Danilo 2nd/3rd class hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon. Marked on crown suspension ring and the ear of the cross, with the original bent neckribbon holder ring, also with VM (Vinc Mayer) makers mark. (50x78mm) C:XF small enamell error
30651.

Montenegró ~1900. "Danilo herceg rend II./III. osztálya" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalag nélkül. Jelzés a koronát tartó karikán és a fülön is, az eredeti hajlított nyakszalagtartó karikával , valamint "VM (Vinc Mayer)" gyártói jelzés. (50x78mm) T:2 kis zománchiba / Montenegro ~1900. Order of Prince Danilo 2nd/3rd class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon. Marked on crown suspension ring and the ear of the cross, with the original bent neckribbon holder ring, also with "VM (Vinc Mayer)" makers mark. (50x78mm) C:XF small enamell error

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
Oszmán Birodalom ~1900. Medzsid Rend IV. osztályának csillaga zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina /  Ottoman Empire ~1900. Order of Medjidie, Star of 4th Class enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF scratch,patina
30652.

Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend IV. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina / Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 4th Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF scratch,patina

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
30653.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft