https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar és külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 86

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Solymári Valkó László (1909-1984) DN Franz Peter Schubert 1797-1828 egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND Franz Peter Schubert 1797-1828 one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina
30369.

Solymári Valkó László (1909-1984) DN "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND "Franz Peter Schubert 1797-1828" one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szárnovszky Ferenc (1863-1903) 1898. Hubay Jenő hegedűművész, zeneszerző és pedagógus Br plakett (115,87g/71x53mm) T:1- / Hungary 1898. Jenő Hubay violinist, composer and teacher Br plaque. Sign.: Ferenc Szárnovszky (115,87g/71x53mm) C:AU HP 5049.
30370.

Szárnovszky Ferenc (1863-1903) 1898. "Hubay Jenő" hegedűművész, zeneszerző és pedagógus Br plakett (115,87g/71x53mm) T:1- / Hungary 1898. "Jenő Hubay" violinist, composer and teacher Br plaque. Sign.: Ferenc Szárnovszky (115,87g/71x53mm) C:AU HP 5049.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Szitányi Gábor (1884-1970) 1927. Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország egyoldalas, irredenta Br plakett, hátoldalán gravírozva (151,57g/93x60mm) T:1,1- / Hungary 1927. Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország one-sided irredenta themed Br plaque, engraved on reverse. Sign.: Gábor Szitányi (151,57g/93x60mm) C:UNC,AU
30371.

Szitányi Gábor (1884-1970) 1927. "Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország" egyoldalas, irredenta Br plakett, hátoldalán gravírozva (151,57g/93x60mm) T:1,1- / Hungary 1927. "Ne legyen ábránd de mielőbb valóság dőljön össze minden ármány és gonoszság, legyen ismét miénk a régi Magyarország" one-sided irredenta themed Br plaque, engraved on reverse. Sign.: Gábor Szitányi (151,57g/93x60mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. Dr. Füzesséry Zoltán Br plakett (30,5x35mm) T:2 / Hungary 1926. Zoltán Füzesséry, Dr. Br plaque. Sign.: Szilárd Sződy (30,5x35mm) C:XF HP 5849var
30372.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. "Dr. Füzesséry Zoltán" Br plakett (30,5x35mm) T:2 / Hungary 1926. "Zoltán Füzesséry, Dr." Br plaque. Sign.: Szilárd Sződy (30,5x35mm) C:XF HP 5849var

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1910-1920. Férfi kalapáccsal, satuba fogott propellerrel, öntött repülés témájú Br plakett, fa talpon (159x68mm) T:2 / Hungary ~1910-1920. Man with hammer and aircraft propeller, cast Br plaque on wooden sheet. Sign.: Szilárd Sződy (159x68mm) C:XF
30373.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1910-1920. Férfi kalapáccsal, satuba fogott propellerrel, öntött repülés témájú Br plakett, fa talpon (159x68mm) T:2 / Hungary ~1910-1920. Man with hammer and aircraft propeller, cast Br plaque on wooden sheet. Sign.: Szilárd Sződy (159x68mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Telcs Ede (1872-1948) 1905. VII. Nemzetközi Büntetés-végrehajtási Kongresszus / Budapest Br plakett (82x50mm) T:1-,2 több ph. / Hungary 1905. International Penal and Prison Congress Br plaque. Sign: Ede Telcs (82x50mm) C:AU,XF with multiple edge errors HP 6068.
30374.

Telcs Ede (1872-1948) 1905. "VII. Nemzetközi Büntetés-végrehajtási Kongresszus / Budapest" Br plakett (82x50mm) T:1-,2 több ph. / Hungary 1905. "International Penal and Prison Congress" Br plaque. Sign: Ede Telcs (82x50mm) C:AU,XF with multiple edge errors HP 6068.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Telcs Ede (1872-1948) 1906. Popper Dávid Br szögletes emlékplakett (43,14g/50x38mm) T:2 apró ph. / Hungary 1906. Dávid Popper Br plaque. Szign.: Ede Telcs (43,14g/50x38mm) C:XF tiny edge error  HP 6077.
30375.

Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Popper Dávid" Br szögletes emlékplakett (43,14g/50x38mm) T:2 apró ph. / Hungary 1906. "Dávid Popper" Br plaque. Szign.: Ede Telcs (43,14g/50x38mm) C:XF tiny edge error HP 6077.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
10
Telcs Ede (1872-1948) 1906. Giacomo Puccini egyoldalas vert Br plakett (42,01g/54x34mm) T:2 / Hungary 1906. Giacomo Puccini one-sided struck Br plaque. Sign.: Ede Telcs (42,01g/54x34mm) C:XF HP 6075.
30376.

Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Giacomo Puccini" egyoldalas vert Br plakett (42,01g/54x34mm) T:2 / Hungary 1906. "Giacomo Puccini" one-sided struck Br plaque. Sign.: Ede Telcs (42,01g/54x34mm) C:XF HP 6075.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Telcs Ede (1872-1948) 1912. Wertheim Ármin és neje Grünfeld Irma Br emlékérem (70,38g/55mm) T:2 / Hungary 1912. Ármin Wertheim and his wife, Irma Grünfeld Br commemorative medallion. Sign.: Ede Telcs (70,38g/55,5mm) C:XF HP 6107.
30377.

Telcs Ede (1872-1948) 1912. "Wertheim Ármin és neje Grünfeld Irma" Br emlékérem (70,38g/55mm) T:2 / Hungary 1912. "Ármin Wertheim and his wife, Irma Grünfeld" Br commemorative medallion. Sign.: Ede Telcs (70,38g/55,5mm) C:XF HP 6107.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
EUR
,
191,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Telcs Ede (1872-1948) 1923. Mozart egyoldalas Br plakett (67,11g/55x49mm) T:1- felszíni karc / Hungary 1923. Mozart Br plaque. Sign.: Ede Telcs (67,11g/55x49mm) C:AU surface scratch HP 6155.
30378.

Telcs Ede (1872-1948) 1923. "Mozart" egyoldalas Br plakett (67,11g/55x49mm) T:1- felszíni karc / Hungary 1923. "Mozart" Br plaque. Sign.: Ede Telcs (67,11g/55x49mm) C:AU surface scratch HP 6155.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Telcs Ede (1872-1948) 1925. Szentgáli Károly Br emlékplakett (290,69g/148mm) T:2 / Hungary 1925. Károly Szentgáli Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (290,69g/148mm) C:XF  HP 6170.
30379.

Telcs Ede (1872-1948) 1925. "Szentgáli Károly" Br emlékplakett (290,69g/148mm) T:2 / Hungary 1925. "Károly Szentgáli" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (290,69g/148mm) C:XF HP 6170.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
EUR
,
411,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Telcs Ede (1872-1948) DN Händel 1685-1935 egyoldalas, öntött Br plakett (52,98g/56x44mm) T:1- / Hungary ND Händel 1685-1935 one-sided cast Br plaque. Sign.: Ede Telcs (52,98g/56x44mm) C:AU
30380.

Telcs Ede (1872-1948) DN "Händel 1685-1935" egyoldalas, öntött Br plakett (52,98g/56x44mm) T:1- / Hungary ND "Händel 1685-1935" one-sided cast Br plaque. Sign.: Ede Telcs (52,98g/56x44mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz