Nyomtatvány

Tételek száma: 43

1928 Motorkerékpár. I. évf. 1. sz. 1928. ápr. 10. A 10. oldalon szereplő fotón, Horthy I(stván) későbbi kormányzó helyettessel, aki az 500 köbcentiméteren felüli kategóriában aranyérmes lett (második.) Bp., Hauptmann Béla-ny., korabeli fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, a gerincen kis szakadás, 24 p.
11883.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1930 Aranyosi Kereskedelmi iskola üzemi gyakorlati bemutató biankó okmány és nyomtatvány füzet, oktatási célra. Mappában lefűzve kb 60 db
11884.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
cca 1930 A balerina, színes art deco nyomat, 26×19 cm
11885.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930-1940 Märklin és Märklin Chmura fémépítő szekrények négy oldalas ismertetője német és magyar nyelven, 2 db / Märklin és Märklin Chmura brochures in hungarian and german languagues, 2 pcs
11886.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1933 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság kisszakaszrendszer útvonalbeosztása és utazási rendje
11887.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934 A Budapest Evezős Club jelentése az 1934 évről. 22p.
11888.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936 Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. személyhajójárati menetrendje
11889.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938 Magyar Út. Világnézeti és társadalmi politikai hetilap. VII. évf. 1-52 sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Pap Béla és Esze Tamás. Kissé foltos félvászon-kötésben.
11890.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1939 Győri Kir. Törvényszék elnökének rögtönbíráskodási (statárium ) hirdetménye, Győr, Pósa-ny., 1939. május 10., hajtásnyomokkal, a szélén kis szakadással, 62x47 cm
11891.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1942 A Magyar Telefonhírmondó És Rádió Rt. Soproni Nap című közvetítése 1942. február 2-án, 68p + 12 oldal képanyag, papírborító kis mértékben restaurált, belül szép állapotban
11892.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1942 Magyarok Világnaptára, képekkel gazdagon illusztrált asztali naptár, 53p
11893.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1943 Magyarok Világnaptára, képekkel gazdagon illusztrált asztali naptár, 53p
11894.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft