Állat

Tételek száma: 8

Amerikanisches Gespann, 2 Pferde der Hohen-Schule, Rennen zwischen Schnelläufer u. Pferd, Hunde-Wett-Rennen, Das reiterlose Pferd gewinnt. Officielle Postkarte, Herausgegeben von Barnum and Bailey Limited Grösste Schausstellung der Erde / Official postcard of The Greatest Show of the World, Circus trained horses. Art Nouveau, litho
22496.
Anyagjel T2

Amerikanisches Gespann, 2 Pferde der Hohen-Schule, Rennen zwischen Schnelläufer u. Pferd, Hunde-Wett-Rennen, Das reiterlose Pferd gewinnt. Officielle Postkarte, Herausgegeben von "Barnum and Bailey Limited" Grösste Schausstellung der Erde / Official postcard of "The Greatest Show of the World", Circus trained horses. Art Nouveau, litho

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Így vinni helyes. Így vinni helytelen és rendőrségileg tilos! Nem méltó az emberhez, ha az állatokkal rosszul bánik! Ne legyen az állat csak a haszon tárgya! Állatvédelmi levelező-lap / Hungarian animal protection propaganda card
22497.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fakókeselyű. A székesfővárosi állatkert kiadása 19. szám / Griffon vulture
22498.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1944 A szegénynek is akad szegénye, akinek szintén jól esik a szeretet. Állatvédelmi levelező-lap / Hungarian animal protection propaganda card
22499.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Grosse Elefanten-Heerde, Der Patriarch d. Heerde, Massive Elefanten Pyramide. Officielle Postkarte, Herausgegeben von Barnum and Bailey Limited Grösste Schausstellung der Erde / Official postcard of The Greatest Show of the World, Circus trained elephants. Art Nouveau, litho
22500.
Anyagjel T2

Grosse Elefanten-Heerde, Der Patriarch d. Heerde, Massive Elefanten Pyramide. Officielle Postkarte, Herausgegeben von "Barnum and Bailey Limited" Grösste Schausstellung der Erde / Official postcard of "The Greatest Show of the World", Circus trained elephants. Art Nouveau, litho

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Csimpánz tanul a budapesti állatkertben. Hölzel Gyula felvétele, kiadja Budapest székesfőváros állat- és növénykertje / chimpanzee learning in the zoo
22501.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szeretet. Csimpánzok puszilkodnak a budapesti állatkertben. Hölzel Gyula felvétele, kiadja Budapest székesfőváros állat- és növénykertje / chimpanzees kissing each other
22502.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898 Monkey school. Theo. Stroefers Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie IV. No. 5386. litho (EK)
22503.
Anyagjel T2/3

1898 Monkey school. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie IV. No. 5386. litho (EK)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft