Zombory Lajos (1867-1933): Tehenek a vízparton. Olaj, karton, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/33/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14249/Zombory-Lajos-1867-1933-Tehenek-a-vizparton-Olaj-karton-jelzett-fa-keretben-48-5C39768-5-cm~II2140546
2140546
10082
33
Leírás: Zombory Lajos (1867-1933): Tehenek a vízparton. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 48,5×68,5 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: