Komáromi-Kacz Endre (1880-1969): Faluhatár fa híddal. Olaj, karton, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/33/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14249/Komaromi-Kacz-Endre-1880-1969-Faluhatar-fa-hiddal-Olaj-karton-jelzett-hibas-keretben-34C3~II2053419
2053419
10038
33
40000
Leírás: Komáromi-Kacz Endre (1880-1969): Faluhatár fa híddal. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 34×49 cm
: turóczi_márk