Festmények és grafikák

Tételek száma: 82

10051.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Nagy Árpád Pika (1950-): Alakok. Olaj, vászon, jelzett (Pika). 95x95 cm. Nagy Árpád Erdélyben született, a kolozsvári Ion Andreescu Képzőművészeti Főiskolán folytatott tanulmányokat, majd a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1989-ben települt át Magyarországra, ahol több művészcsoport (MAMÜ, Pantenon, Block) tagjává vált. Az aukciónkon szereplő szereplő alkotásán Francis Bacon művészetének hatása is érezhető. / Árpád Nagy Pika (1950-): Figures. Oil on canvas, signed (Pika). 95x95 cm. Árpád Nagy was born in Transylvania, ahe studied at the Ion Andreescu Academy for Fine Arts, later he became a member of the artists group in Targu Mures (Marosvásárhelyi Műhely). In 1989 he moved to Hungary, weher he was a member of several groups (MAMÜ, Pantenon, Block). His work presented at our auction shows also influences of Francis Bacons paintings .
10052.

Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Olaj, vászon, jelzett (Pika). 95x95 cm. Nagy Árpád Erdélyben született, a kolozsvári Ion Andreescu Képzőművészeti Főiskolán folytatott tanulmányokat, majd a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1989-ben települt át Magyarországra, ahol több művészcsoport (MAMÜ, Pantenon, Block) tagjává vált. Az aukciónkon szereplő szereplő alkotásán Francis Bacon művészetének hatása is érezhető. / Árpád Nagy "Pika" (1950-): Figures. Oil on canvas, signed (Pika). 95x95 cm. Árpád Nagy was born in Transylvania, ahe studied at the Ion Andreescu Academy for Fine Arts, later he became a member of the artist's group in Targu Mures (Marosvásárhelyi Műhely). In 1989 he moved to Hungary, weher he was a member of several groups (MAMÜ, Pantenon, Block). His work presented at our auction shows also influences of Francis Bacon's paintings .

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Nagy Árpád Pika (1950-): Alakok. Vegyes technika, papír, paszpartuban, jelzett (Pika 2011), 29x40 cm
10053.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nagy Sándor (1869-1950): Fogadó, Répcelak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban. Jelzett, ajándékozási sorokkal: Szíves emlékül Jancsó úrnak, Nagy Sándor. Répce-Lak, 1891. aug. 24. 9,5 x 14,5 cm
10054.

Nagy Sándor (1869-1950): Fogadó, Répcelak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban. Jelzett, ajándékozási sorokkal: "Szíves emlékül Jancsó úrnak, Nagy Sándor. Répce-Lak, 1891. aug. 24." 9,5 x 14,5 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ország Lili (1926-1978): Ördögöcske. Színes filctoll, papír, paszpartuban, hagyatéki bélyegzővel, eredetiséget igazoló írással a lap alján (Vasilescu-gyűjtemény) 19,5×14,5 cm
10055.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
23
Palkó Tibor (1959- ): A piéta. Olaj, vászon, jelzett. Palkó Tibor Munkácsy-díjas festőművész műveivel többek közt a Godot Galéria kiállításain szerepelt, az árverésünken szereplő festménye korai alkotásai közé tartozik. 95×70 cm
10056.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Péczely Antal (1891-1960): Éjszakai utca. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 25×35 cm
10057.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Perlmutter Izsák (1866-1932): Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, keretben, hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (224/1964), 46×35 cm
10058.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Pogány Géza (1927-2001): Apokalypsis. Olaj, fém, vörösréz, plasztika, farost, jelzett, datált (1969), hátoldalán címkén feliratozott, 100x80
10059.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
10060.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Rácz András (1926-2013): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, 66,5x45,5 cm
10061.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Reich Károly (1922-1988): Vackor a fán. Kréta, papír, üvegezett keretben, hátoldalán a Móra Ferenc Könyvkiadó címkéjével. 12×13 cm
10062.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft