Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 146

Reisner József (1859-1929) / Margó E. ( - ) ~1910-1920. BÖLCSESSÉG VEZESSE MUNKÁNKAT ERŐ VÉGEZZE SZÉPSÉG DÍSZÍTSE / ÉSZAK T.:T.:SZ.:K.:D - A TESTVÉRISÉGÉRT RUTTKA KEL.: 00912VI/22 kétoldalas Br szabadkőműves emlékérem, füllel (41x64mm) T:1- / Hungary ~1910-1920. BÖLCSESSÉG VEZESSE MUNKÁNKAT ERŐ VÉGEZZE SZÉPSÉG DÍSZÍTSE / ÉSZAK T.:T.:SZ.:K.:D - A TESTVÉRISÉGÉRT RUTTKA KEL.: 00912VI/22 double-sided Br Freemasons commemorative plaque with ear. Sign.: József Reisner / E. Margó (41x64mm) C:AU
30277.

Reisner József (1859-1929) / Margó E. ( - ) ~1910-1920. "BÖLCSESSÉG VEZESSE MUNKÁNKAT ERŐ VÉGEZZE SZÉPSÉG DÍSZÍTSE / "ÉSZAK" T.:T.:SZ.:K.:D - A TESTVÉRISÉGÉRT RUTTKA KEL.: 00912VI/22" kétoldalas Br szabadkőműves emlékérem, füllel (41x64mm) T:1- / Hungary ~1910-1920. "BÖLCSESSÉG VEZESSE MUNKÁNKAT ERŐ VÉGEZZE SZÉPSÉG DÍSZÍTSE / "ÉSZAK" T.:T.:SZ.:K.:D - A TESTVÉRISÉGÉRT RUTTKA KEL.: 00912VI/22" double-sided Br Freemasons commemorative plaque with ear. Sign.: József Reisner / E. Margó (41x64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Reményi József (1887-1977) 1924. JOANNES CARD. CSERNOCH SEMISAECULO SACREDOS MCMXXIV / TUA LUCE DIRIGE jelzetlen, öntött Ag emlékérem (180,08g/72mm) T:1- RR! / Hungary 1924. JOANNES CARD. CSERNOCH SEMISAECULO SACREDOS MCMXXIV / TUA LUCE DIRIGE Ag commemorative medallion without hallmark (180,08g/72mm) C:AU RR!
30278.

Reményi József (1887-1977) 1924. "JOANNES CARD. CSERNOCH SEMISAECULO SACREDOS MCMXXIV / TUA LUCE DIRIGE" jelzetlen, öntött Ag emlékérem (180,08g/72mm) T:1- RR! / Hungary 1924. "JOANNES CARD. CSERNOCH SEMISAECULO SACREDOS MCMXXIV / TUA LUCE DIRIGE" Ag commemorative medallion without hallmark (180,08g/72mm) C:AU RR!

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Reményi József (1887-1977) 1927. A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928 Br emlékplakett (243,63g/80mm) T:2 /  Hungary 1927. 25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928 Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (243,63g/80mm) C:XF HP 4433.
30279.

Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (243,63g/80mm) T:2 / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (243,63g/80mm) C:XF HP 4433.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Reményi József (1887-1977) 1934. Prof. Török Lajos Dr. kétoldalas Br plakett (354,70g/95mm) T:1- / Hungary 1934. Prof. Török Lajos Dr. double-sided Br plaque. Sign.: József Reményi (354,70g/95mm) C:AU
30280.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Török Lajos Dr." kétoldalas Br plakett (354,70g/95mm) T:1- / Hungary 1934. "Prof. Török Lajos Dr." double-sided Br plaque. Sign.: József Reményi (354,70g/95mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Reményi József (1887-1977) 1955. Riesz Frigyes 75 éves - 1955 / Magyar Tudományos Akadémia / Eötvös Lóránd Tudományegyetem kétoldalas Br emlékérem (328,93g/101mm) T:1-,2 / Hungary 1955. 75th Birthday of Frigyes Riesz double-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (328,93g/101mm) C:AU,XF
30281.

Reményi József (1887-1977) 1955. "Riesz Frigyes 75 éves - 1955 / Magyar Tudományos Akadémia / Eötvös Lóránd Tudományegyetem" kétoldalas Br emlékérem (328,93g/101mm) T:1-,2 / Hungary 1955. "75th Birthday of Frigyes Riesz" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (328,93g/101mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Reményi József (1887-1977) 1955. Fejér Lipót 75 éves - 1955 / Magyar Tudományos Akadémia / Eötvös Lóránd Tudományegyetem kétoldalas Br emlékérem (367,34g/102mm) T:1-,2 / Hungary 1955. 75th Birthday of Lipót Fejér double-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (367,34g/102mm) C:AU,XF
30282.

Reményi József (1887-1977) 1955. "Fejér Lipót 75 éves - 1955 / Magyar Tudományos Akadémia / Eötvös Lóránd Tudományegyetem" kétoldalas Br emlékérem (367,34g/102mm) T:1-,2 / Hungary 1955. "75th Birthday of Lipót Fejér" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (367,34g/102mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Reményi József (1887-1977) 1961. Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály Br emlékérem (78,78g/60mm) T:1- kis ph. / Hungary 1961. Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály Br commemorative medal Sign: József Reményi (78,78g/60mm) C:AU small edge error
30283.

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" Br emlékérem (78,78g/60mm) T:1- kis ph. / Hungary 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" Br commemorative medal Sign: József Reményi (78,78g/60mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Reményi József (1887-1977) 1961. Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály Br emlékérem (79,68g/60mm) T:1- kis ph. / Hungary 1961. Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály Br commemorative medal Sign: József Reményi (79,68g/60mm) C:AU small edge error
30284.

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" Br emlékérem (79,68g/60mm) T:1- kis ph. / Hungary 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" Br commemorative medal Sign: József Reményi (79,68g/60mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Anton Scharff (1845-1930) 1910. Az Országos Iparegyesülettől - Schwalb Adolf bádogáru gyárosnak Budapesten 1895 Br emlékérem (44,06g/54mm) T:2- ph. / Hungary 1910. Az Országos Iparegyesülettől - Schwalb Adolf bádogáru gyárosnak Budapesten 1895 Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (44,06g/54mm) C:VF edge error
30285.

Anton Scharff (1845-1930) 1910. "Az Országos Iparegyesülettől - Schwalb Adolf bádogáru gyárosnak Budapesten 1895" Br emlékérem (44,06g/54mm) T:2- ph. / Hungary 1910. "Az Országos Iparegyesülettől - Schwalb Adolf bádogáru gyárosnak Budapesten 1895" Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (44,06g/54mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Anton Scharff (1845-1930) 1910. Az Országos Iparegyesülettől - Farkas és Társa gyárosoknak Budapest 1910 jelzetlen Ag emlékérem, Knopp és Steiner Budapesten gyártói jelzéssel (44,92g/54mm) T:2 ph. / Hungary 1910. Az Országos Iparegyesülettől - Farkas és Társa gyárosoknak Budapest 1910 Ag commemorative medallion without hallmark, with Knopp és Steiner Budapesten makers mark. Sign.: Anton Scharff (44,92g/55mm) C:XF edge error
30286.

Anton Scharff (1845-1930) 1910. "Az Országos Iparegyesülettől - Farkas és Társa gyárosoknak Budapest 1910" jelzetlen Ag emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (44,92g/54mm) T:2 ph. / Hungary 1910. "Az Országos Iparegyesülettől - Farkas és Társa gyárosoknak Budapest 1910" Ag commemorative medallion without hallmark, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark. Sign.: Anton Scharff (44,92g/55mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Anton Scharff (1845-1903) 1936. Magyar Mérnök- és Építész Egylet 1936 kétoldalas Br emlékérem (56,58g/56mm) T:1- / Hungary 1936. Magyar Mérnök- és Építész Egylet (Hungarian Engineer and Architects Society) 1936 double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (56,58g/56mm) C:AU
30287.

Anton Scharff (1845-1903) 1936. "Magyar Mérnök- és Építész Egylet 1936" kétoldalas Br emlékérem (56,58g/56mm) T:1- / Hungary 1936. "Magyar Mérnök- és Építész Egylet (Hungarian Engineer and Architects Society) 1936" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (56,58g/56mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Solymári Walkó László (1909-1984) 1934. Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934 egyoldalas, öntött Br plakett (112,84g/85mm) T:1- / Hungary 1934. Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934 one-sided, cast Br plaque. Sign.: László Solymári Walkó (112,84g/85mm) C:AU
30288.

Solymári Walkó László (1909-1984) 1934. "Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934" egyoldalas, öntött Br plakett (112,84g/85mm) T:1- / Hungary 1934. "Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934" one-sided, cast Br plaque. Sign.: László Solymári Walkó (112,84g/85mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft