Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 39

Nagy-Britannia ~1980. Life of Jesus Series (Jézus élete sorozat) peremen jelzett Ag emlékérmek (24xklf) eredeti fa díszdobozban (~50gx24/0.925/45mm) T:PP ujjlenyomat, fo., kis patina / Great Britain ~1980. Life of Jesus Series Ag commemorative medallions hallmarked on edge (24xdiff) in original wooden display case (~50gx24/0.925/45mm) C:PP fingerprint, spotted, small patina
30504.

Nagy-Britannia ~1980. "Life of Jesus Series (Jézus élete sorozat)" peremen jelzett Ag emlékérmek (24xklf) eredeti fa díszdobozban (~50gx24/0.925/45mm) T:PP ujjlenyomat, fo., kis patina / Great Britain ~1980. "Life of Jesus Series" Ag commemorative medallions hallmarked on edge (24xdiff) in original wooden display case (~50gx24/0.925/45mm) C:PP fingerprint, spotted, small patina

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Német Államok / Hessen / Frankfurt 1745. Lotharingiai Ferenc császárrá koronázása Br emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (49mm) T:2- ph. / German States / Hessen / Frankfurt 1745. Coronation of Franz I Br medallion. Sign.: Matthäus Donner (49mm) C:VF edge error
30505.

Német Államok / Hessen / Frankfurt 1745. "Lotharingiai Ferenc császárrá koronázása" Br emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (49mm) T:2- ph. / German States / Hessen / Frankfurt 1745. "Coronation of Franz I" Br medallion. Sign.: Matthäus Donner (49mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
30506.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Német Államok / Poroszország 1793. Frigyes Vilmos koronaherceg és Lujza mecklenburg-strelitzi hercegnő jelzetlen Ag emlékérem házasságuk alkalmából, Berán Nándor jelzésű dísztokban. Szign.: Loos (28,85g/42mm) T:2,2- ph. /  German States / Prussia 1793. Friedrich Wilhelm crown prince and Luise of Mecklenburg-Strelitz unmarked Ag medallion commemorating their marriage, in Nándor Berán marked case. Sign.: Loos (28,85g/42mm) C:XF,VF edge error
30507.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Németország / Szász-Weimar 1638. Bernhard von Weimar tábornok, Breisach elfoglalása Ag emlékérem HEROIS HUIUS NOMINA IN CUNCTA CALRENT SECULA / BRISACH FORTIS SEDFORTI OR DEUS FVITEM WEI MARIUS 1638. Szign.: J. Blum (53,09g/53mm) T:2 ph. / Germany / Saxe-Weimar 1638. General Bernhard von Weimar, capturing of Breisach, commemorative Ag medallion HEROIS HUIUS NOMINA IN CUNCTA CALRENT SECULA / BRISACH FORTIS SEDFORTI OR DEUS FVITEM WEI MARIUS 1638. Sign.: J. Blum (53,09g/53mm) C:XF edge error
30508.

Németország / Szász-Weimar 1638. Bernhard von Weimar tábornok, Breisach elfoglalása Ag emlékérem "HEROIS HUIUS NOMINA IN CUNCTA CALRENT SECULA / BRISACH FORTIS SEDFORTI OR DEUS FVITEM WEI MARIUS 1638". Szign.: J. Blum (53,09g/53mm) T:2 ph. / Germany / Saxe-Weimar 1638. General Bernhard von Weimar, capturing of Breisach, commemorative Ag medallion "HEROIS HUIUS NOMINA IN CUNCTA CALRENT SECULA / BRISACH FORTIS SEDFORTI OR DEUS FVITEM WEI MARIUS 1638". Sign.: J. Blum (53,09g/53mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 621,62
1 764,71
1904. Aus der Vergangenheit bildendem Geist leuchtet des Schönen ewig Gesetz Br emlékérem. Szign.: Hugo Kaufmann (92,1g/60mm) T:1- /  1904. Aus der Vergangenheit bildendem Geist leuchtet des Schönen ewig Gesetz Br commemorative medal. Sign.: Hugo Kaufmann (92,1g/60mm) C:AU
30509.

1904. "Aus der Vergangenheit bildendem Geist leuchtet des Schönen ewig Gesetz" Br emlékérem. Szign.: Hugo Kaufmann (92,1g/60mm) T:1- / 1904. "Aus der Vergangenheit bildendem Geist leuchtet des Schönen ewig Gesetz" Br commemorative medal. Sign.: Hugo Kaufmann (92,1g/60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Németország / Weimari Köztársaság 1923. Ruhr-vidék megszállására kiadott szatirikus Br emlékérem. Szign.: Point-Caré (50mm) T:1- /  Germany / Weimar Republic 1923. Bronze satirical medal issued about the Ruhr occupation. Sign.: Point-Caré (50mm) C:AU
30510.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
NDK DN Gesellschaft zur Förderung des Olympischen gedankens in der Deutschen Demokratischen Republik porcelán emlékérem használt állapotú dísztokban (63mm) T:1- GDR ND Gesellschaft zur Förderung des Olympischen gedankens in der Deutschen Demokratischen Republik porcelain commemorative medal in used case (63mm) C:AU
30511.

NDK DN "Gesellschaft zur Förderung des Olympischen gedankens in der Deutschen Demokratischen Republik" porcelán emlékérem használt állapotú dísztokban (63mm) T:1- GDR ND "Gesellschaft zur Förderung des Olympischen gedankens in der Deutschen Demokratischen Republik" porcelain commemorative medal in used case (63mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orosz Birodalom 1910. I. Péter cár - II. Miklós cár / Észtország Oroszországhoz csatolásának 200. évfordulója jelzetlen Ag emlékérem eredeti, sérült dísztokban (170,58g/70mm) T:1- kis ph. /  Russian Empire 1910. Emperor Peter I - Emperor Nicholas II / 200th Anniversary of joining Estland to Russia unmarked Ag commemorative medal in original, damaged case (170,58g/70mm) C:AU small edge error
30512.

Orosz Birodalom 1910. "I. Péter cár - II. Miklós cár / Észtország Oroszországhoz csatolásának 200. évfordulója" jelzetlen Ag emlékérem eredeti, sérült dísztokban (170,58g/70mm) T:1- kis ph. / Russian Empire 1910. "Emperor Peter I - Emperor Nicholas II / 200th Anniversary of joining Estland to Russia" unmarked Ag commemorative medal in original, damaged case (170,58g/70mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
22
Orosz Birodalom 1912. Moszkvai Hitelintézet 50. évfordulója Br emlékplakett, peremén BRONZE jelzéssel (339,56g/80mm) T:2,2- ph.,ü. /  Russian Empire 1912. 50th Anniversary of Moscow Credit Company Br commemorative plaque with BRONZE mark on edge (339,56g/80mm) C:XF,VF edge error,ding
30513.

Orosz Birodalom 1912. "Moszkvai Hitelintézet 50. évfordulója" Br emlékplakett, peremén "BRONZE" jelzéssel (339,56g/80mm) T:2,2- ph.,ü. / Russian Empire 1912. "50th Anniversary of Moscow Credit Company" Br commemorative plaque with "BRONZE" mark on edge (339,56g/80mm) C:XF,VF edge error,ding

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11
Svájc 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) T:2 ph. / Switzerland 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) C:XF edge error
30514.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
DN Automobil Club Der Schweiz - Automobile Club De Suisse / Paul Kramer - Neuchatel fém plakett akasztóval (61,3g/93mm) T:2 / ND Automobil Club Der Schweiz / Automobile Club De Suisse / Paul Kramer - Neuchatel metal plaque with hanger (61,3g/93mm) C:XF
30515.

DN "Automobil Club Der Schweiz - Automobile Club De Suisse / Paul Kramer - Neuchatel" fém plakett akasztóval (61,3g/93mm) T:2 / ND "Automobil Club Der Schweiz / Automobile Club De Suisse / Paul Kramer - Neuchatel" metal plaque with hanger (61,3g/93mm) C:XF

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft