Légy a pókhálóban, monogramos ezüst (Ag.) pénztárca bőr belsővel, fém belső szerelékkel és lánccal, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, kopásokkal, 16.,5×8×1,5 cm, bruttó 210 g