https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 37

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Timaffy László: Rábaköz és a Hanság. Győr, 1991, Novadat. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Timaffy László (1916-2002) által dedikált./Hardback, in paper cover, in English language. In good condition. Signed by the author.
15024.

Timaffy László: Rábaköz és a Hanság. Győr, 1991, Novadat. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Timaffy László (1916-2002) által dedikált./Hardback, in paper cover, in English language. In good condition. Signed by the author.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Kubassek János: A Szahara büvöletében. Az Angol beteg igaz története. Almásy László hiteles életrajza. Bp.,1999, Panoráma. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Dr. Kubassek János (1957-) geográfus, múzeumigazgató által dedikált./With black-and-white photographs. Paperbinding. Signed by the author.
15025.

Dr. Kubassek János: A Szahara büvöletében. Az "Angol beteg" igaz története. Almásy László hiteles életrajza. Bp.,1999, Panoráma. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Dr. Kubassek János (1957-) geográfus, múzeumigazgató által dedikált./With black-and-white photographs. Paperbinding. Signed by the author.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Jr. William R. Castle: Hawaii Past and Present. New York, 1914, Dodd, Mead and Co. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés./With black-and-white photographs and one map. Linen-binding, in English language.
15026.

Jr. William R. Castle: Hawaii Past and Present. New York, 1914, Dodd, Mead and Co. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés./With black-and-white photographs and one map. Linen-binding, in English language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Gangel Judit: Rozsnyó műemlékei. Budapesti Király Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai. 77. Bp., 1942, Attila-nyomda, 88 p.+VIII t. Kiadói papírkötés./ Gangel, Judit: Monuments of Rožňava (Rosenau/Rozsnyó.) Bp.,1942, Attila, 88 p.+ VIII t. Paperbinding, in Hungarian language.
15027.

Gangel Judit: Rozsnyó műemlékei. Budapesti Király Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai. 77. Bp., 1942, Attila-nyomda, 88 p.+VIII t. Kiadói papírkötés./ Gangel, Judit: Monuments of Rožňava (Rosenau/Rozsnyó.) Bp.,1942, Attila, 88 p.+ VIII t. Paperbinding, in Hungarian language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
10
Sárosvármegye tűzrendészeti szabályrendelete. Eperjes, 1894, Kósch Árpád, 62 p. Papírkötésben./ Fire law enforcement regulation of Sáros/Šariš/Scharosch County. Prešov/Preschau/Eperjes, 1894, Árpád Kósch, 62 p. Paperbinding, in Hungarian language.
15028.

Sárosvármegye tűzrendészeti szabályrendelete. Eperjes, 1894, Kósch Árpád, 62 p. Papírkötésben./ Fire law enforcement regulation of Sáros/Šariš/Scharosch County. Prešov/Preschau/Eperjes, 1894, Árpád Kósch, 62 p. Paperbinding, in Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Banská Štiavnica Selmecbánya és környéke. Részletes vezetőkönyv turisták és nyaralók részére. Összeáll.: Kováts F. Lajos. Banská Štiavnica, 1926, Karpathenverein Szitnya Osztály. Papírkötésben, jó állapotban./  Banská Štiavnic/Schemnitz/Selmecbánya and surroundings. Detailed guide for tourists and holidaymakers. Banská Štiavnica, 1926, Karpathenverein. Paperbinding, in good condition. In Hungarian language.
15029.

Banská Štiavnica Selmecbánya és környéke. Részletes vezetőkönyv turisták és nyaralók részére. Összeáll.: Kováts F. Lajos. Banská Štiavnica, 1926, Karpathenverein Szitnya Osztály. Papírkötésben, jó állapotban./ Banská Štiavnic/Schemnitz/Selmecbánya and surroundings. Detailed guide for tourists and holidaymakers. Banská Štiavnica, 1926, Karpathenverein. Paperbinding, in good condition. In Hungarian language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
12
1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paperbinding, with spotty cover and pages. In Hungarian language.
15030.

1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paperbinding, with spotty cover and pages. In Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Gócza Imre: Berzence történelme. Cleveland, 1981, Árpád Könyvkiadó Vállalat, 208 p. Kiadói papírkötés.  Emigráns kiadás./Paperbinding, in Hungarian language.
15031.

Dr. Gócza Imre: Berzence történelme. Cleveland, 1981, Árpád Könyvkiadó Vállalat, 208 p. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás./Paperbinding, in Hungarian language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
11
Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hungarian language, one page coming out, the title-page repaired. In Hungarian language.
15032.

Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hungarian language, one page coming out, the title-page repaired. In Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gosztonyi Gyula: Pécsi meséskönyv. Pécs, 1940., Dunántúli Pécsi Egyetemi Nyomda, 56 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Cs. Szabó Lászlónak dedikált. / Paperbinding, in Hungarian language. Signed by the author.
15033.

Gosztonyi Gyula: Pécsi meséskönyv. Pécs, 1940., Dunántúli Pécsi Egyetemi Nyomda, 56 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Cs. Szabó Lászlónak dedikált. / Paperbinding, in Hungarian language. Signed by the author.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.
15034.

1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.
15035.

Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz