https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 39

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai I-II. kötet. Bp.,(1934),Pantheon,(Tolnai-ny.), 315+5; 319+1 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítékkal, a II. kötet hátsó borítója levált, a II. kötet fűzése laza. Első, cenzúrázatlan kiadás.
15373.

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai I-II. kötet. Bp.,(1934),Pantheon,(Tolnai-ny.), 315+5; 319+1 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítékkal, a II. kötet hátsó borítója levált, a II. kötet fűzése laza. Első, cenzúrázatlan kiadás.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
4
Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!
15374.

Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Márai Sándor: A Garrenek műve I-II. Toronto, 1988. Stephen Vorosvary-Weller. Első teljes kiadás! Egészvászon kötés, papír védőborítóval, vászon tékában. Jó állapotban.
15375.

Márai Sándor: A Garrenek műve I-II. Toronto, 1988. Stephen Vorosvary-Weller. Első teljes kiadás! Egészvászon kötés, papír védőborítóval, vászon tékában. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Márai Sándor: Verses könyv. Bp., 1945. Révai. Első kiadás. Kiadói merített papír borítóval, gerincen apró hiba.
15376.

Márai Sándor: Verses könyv. Bp., 1945. Révai. Első kiadás. Kiadói merített papír borítóval, gerincen apró hiba.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Márai Sándor: Műsoron kívül. Bp.,(1931),Pantheon, (Bíró-ny.), 263+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Első kiadás!
15377.

Márai Sándor: Műsoron kívül. Bp.,(1931),Pantheon, (Bíró-ny.), 263+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Első kiadás!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Márai Sándor: Európa elrablása. Bp., 1947, Révai, 152+8 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal. Első kiadás!
15378.

Márai Sándor: Európa elrablása. Bp., 1947, Révai, 152+8 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal. Első kiadás!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
4
Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp., 1942, Révai, 112 p. Kiadói papírkötés, a borítón szakadásokkal, firkával, a címlapon magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás!
15379.

Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp., 1942, Révai, 112 p. Kiadói papírkötés, a borítón szakadásokkal, firkával, a címlapon magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
4
Pálffy Albert: Az atyai ház I-II. Pest, 1858, Heckenast, 235+5; 285+2p. Első kiadás. Ritka! Korabeli félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal.
15380.

Pálffy Albert: Az atyai ház I-II. Pest, 1858, Heckenast, 235+5; 285+2p. Első kiadás. Ritka! Korabeli félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Bárdosi Németh János: Szegény ország. Pécs,[1941], Janus Pannonius Társaság, (Rákóczy-ny.), 63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással. A szerző által dedikált.
15381.

Bárdosi Németh János: Szegény ország. Pécs,[1941], Janus Pannonius Társaság, (Rákóczy-ny.), 63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Bp., 1923, Légrády, 203 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták. A szerző által aláírt. Ritka!  Ráskai Ferenc (1883-1942) zsidó származási író, újságíró, színpadi író. 1903-1936 között a Pesti Hírlap munkatársa, majd színházi rovatvezetője. Számos színmű és regény szerzője.
15382.

Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Bp., 1923, Légrády, 203 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták. A szerző által aláírt. Ritka! Ráskai Ferenc (1883-1942) zsidó származási író, újságíró, színpadi író. 1903-1936 között a Pesti Hírlap munkatársa, majd színházi rovatvezetője. Számos színmű és regény szerzője.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Krassó György: Maradj velünk. A kötetet összeállította és a jegyzeteket írta: Hafner Miklós, Zsille Zoltán. Bp.,[1992], MagánZárka,(Vác, (Váci)Nyomda), 388+2+49+3 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15383.

Krassó György: Maradj velünk. A kötetet összeállította és a jegyzeteket írta: Hafner Miklós, Zsille Zoltán. Bp.,[1992], MagánZárka,(Vác, (Váci)Nyomda), 388+2+49+3 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kolligátum: Régi magyar passió rajzokkal. Adalékul a középkori magyar irodalom és rajzművészet ismeretéhez. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1856, Eggenberger Ferdinánd. XV, 260 l. Számos szövegközti és egész oldalas rézmetszetű képpel illusztrálva. Félbőr kötésben. Ritka! + hozzákötve: Szentimrei Márton: Svédországi Krisztina. Bp., 1882. Szent István Társulat. 279p. + Hozzákötve: Balmes: A gyakorlati ész .Pest, 1864. Emich Gusztáv. 102p.
15384.

Kolligátum: Régi magyar passió rajzokkal. Adalékul a középkori magyar irodalom és rajzművészet ismeretéhez. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1856, Eggenberger Ferdinánd. XV, 260 l. Számos szövegközti és egész oldalas rézmetszetű képpel illusztrálva. Félbőr kötésben. Ritka! + hozzákötve: Szentimrei Márton: Svédországi Krisztina. Bp., 1882. Szent István Társulat. 279p. + Hozzákötve: Balmes: A gyakorlati ész .Pest, 1864. Emich Gusztáv. 102p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz