Felvidék

Tételek száma: 512

1907 Szulyóváralja, Súlov-Hradná; Vág-völgye, Szulyói hegység Rajecfürdő mellett, Sziklarész. Feitzinger Ede No. 971. / Das Sulover Gebirge bei Rajecké-Teplice / mountais, valley (kopott sarkak / worn corners)
22786.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1915 Taksony, Taksonyfalva, Takson, Matúskovo; Fő utca, Római katolikus iskola és paplak. Kiadja a Fogyasztási Szövetkezet / main street, Catholic school and priory, parsonage
22787.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Tany, Nagytany, Ton; Fiedler János lengyára, gyártelep, áztató / linen factory, soaking site
22788.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Tany, Nagytany, Ton; Gyár utca / street view / Strassenbild
22789.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké-Tatry; 56 db különböző képeslap Feitzinger Ede kiadású albumban, de más kiadójú képeslapokkal is. Téli sportok és villamosok. Nagyon szép minőségű lapok / 56 different pre-1945 postcards with winter sport and trams in album published by Ede Feitzinger (postcards are from different publishers too). Postcards are in very nice condition
22790.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1898 (Vorläufer!) Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Felkai-tó, Sziléziai ház / Felkauer See, Schlesierhaus / Velické pleso, Sliezsky dom / lake, rest house. M. Kuschel Art Nouveau, floral, litho (EK)
22791.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1898 (Vorläufer!) Tátra, Tatry; Csorba-tó, Klimo szálloda / Strbské pleso, lake, hotel. Kunstanstalt Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (EM)
22792.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Tátra, Tatry; Encián szálló / Hotel Encián. photo (szakadás / tear)
22793.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1905 Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Csorbai állomás, fogaskerekű vasút / funicular railway station near Strbské pleso (EK)
22794.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tátra, Tatry; Kilátás az Oszterváról a Poprádi-tóhoz, Bástya. Feitzinger Ede 1902/12. 271. / view from Ostrva with Popradski pleso and Basta (kopott él / worn edge)
22795.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1904 Tátra, Barlangliget, Höhenhain; Barlang bejárat, Társalgó vendéglő, Menház, Kápolna / cave entry, restaurant, rest house, chapel. Art Nouveau
22796.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
1932 Tátra, Tatry; Menguszfalvi-völgy télen, síelők / Mengusovská dolina / valley in winter, skiers. photo
22797.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft