Szobrok, plakettek Tételek száma: 3
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1943571
11065
31
48000
Statues, plaquettes
cca 1800 Holdsarlós Madonna, faragott festett fa, ezüst (Ag,) koronával, két ujj hiányos, kopott, fa talapzaton, m: 33 cm 1927000
11066
31
40000
Statues, plaquettes
Felsőőri Fülöp Elemér (1882-1946): Széchenyi 1925. Bronz, jelzett, m: 24 cm 1943121
11067
31
30000
Statues, plaquettes
1935 Bóna Kovács Károly (1897-1970): Ferenc-Akna-Szentelés emlékére, Várpalota, bányász bronz plakett, fa keretben, jelzett, 20×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft