Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formáb... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/31/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~12783/Zsolnay-okorvermazas-Buceros-bicornis-nagy-szarvascsorumadar-formaba-preselt-porcelanfa~II1935442
1935442
11103
31
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
Leírás: Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formába préselt porcelánfajansz, jelzett (körpecsétes), formaszám nem kivehető, restaurált, m:22 cm
: turóczi_márk