Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 9

Ezüst (Ag.) medál tűszerelékkel és rozetta formájú lánccal, 22 db tükörsaton foglalatú gyémánttal, jelzés nélkül, összesen: 2 ct, bruttó:20 g
19000.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
17
cca 1890 Párizs, ezüst (Ag.) ovális szelence turbékoló galambpárral, préselt és poncolt, belül kopott tűzaranyozással, jelzett, 7,5×5,5 cm, nettó: 67 g / Paris, silver (Ag.) oval box, decorated with doves, with hallmark, net weight: 67 g
19001.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
XIX. sz eleje: Temesvári ezüst könyvveretek. WM mesterjeggyel 145g. / Temesvar silver book ornaments. Hallmarked.
19002.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Ezüst (Ag.) szecessziós színházi táska, zárógombos, jelzett, jó állapotban, karlánccal,12,5×15,5 cm, nettó:148 g.
19003.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
19004.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Ezüst (Ag.) talpas jardiniere, rokájos áttört életképpel, jelzett, eredeti hibátlan üvegbetéttel, nettó:271 g, m:19 cm, h:16,5 cm
19005.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1897 Im hazafias házfelügyelők egyesülete titkárának emlékül. Feliratozott, poncolt ezüst kupa, belül aranyozással 125 g m:16 cm
19006.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10
19007.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
19008.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft