cca 1920 Révész és Bíró műterméből aláírással és hidegpecséttel jelzet... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/31/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~13320/cca-1920-Revesz-es-Biro-mutermebol-alairassal-es-hidegpecsettel-jelzett-vintage-fenykC3~II1932837
1932837
11665
31
11000
Photo
Leírás: cca 1920 Révész és Bíró műterméből aláírással és hidegpecséttel jelzett vintage fénykép, 17x22 cm, karton (sérült) 26x26 cm
: tánczos_gábor