Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 123

Bognár György (1944- ) 1990. Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (36,16g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values) Ag commemorative medallion with certificate. Sign.: György Bognár (36,16g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)
30248.

Bognár György (1944- ) 1990. "Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért" Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (36,16g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. "Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values)" Ag commemorative medallion with certificate. Sign.: György Bognár (36,16g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. A magyar kultúra szolgálatáért kétoldalas öntött Br érem (132g/93mm) T:2 / Hungary 1938. For service of Hungarian culture two-sided Br medallion. A MAGYAR KULTÚRA SZOLGÁLA-TÁÉRT / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISTER Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (132g/93mm) C:XF
30249.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "A magyar kultúra szolgálatáért" kétoldalas öntött Br érem (132g/93mm) T:2 / Hungary 1938. "For service of Hungarian culture" two-sided Br medallion. "A MAGYAR KULTÚRA SZOLGÁLA-TÁÉRT / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISTER" Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (132g/93mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. Hommage a Picasso Br plakett (228g/84mm) T:1- kis patina / Hungary 1955. Hommage a Picasso Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (228g/84mm) C:AU small patina
30250.

Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommage a Picasso" Br plakett (228g/84mm) T:1- kis patina / Hungary 1955. "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (228g/84mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. Steiner Lajos 1871-1944 Br emlékérem, hátoldalán gravírozva (137g/80mm) T:2 /  Hungary 1956. Lajos Steiner 1871-1944 Br commemorative medal, engraving on back. Sign.: Miklós Borsos (137g/80mm) C:XF
30251.

Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva (137g/80mm) T:2 / Hungary 1956. "Lajos Steiner 1871-1944" Br commemorative medal, engraving on back. Sign.: Miklós Borsos (137g/80mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Borsos Miklós (1906-1990) 1965. II. Filmfesztivál Miskolc 1965. Br emlékplakett (194,81g/~69mm) T:2 kis patina / Hungary 1965. II. Filmfesztivál Miskolc 1965. (2nd Film Festival Miskolc) Br commemorative plaque. Sign.: Miklós Borsos (194,81g/~69mm) C:XF small patina
30252.

Borsos Miklós (1906-1990) 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965." Br emlékplakett (194,81g/~69mm) T:2 kis patina / Hungary 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965. (2nd Film Festival Miskolc)" Br commemorative plaque. Sign.: Miklós Borsos (194,81g/~69mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Borsos Miklós (1906-1990) 1973. István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973 kétoldalas Br plakett (344g/102mm) T:1- kis patina / Hungary 1973. István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973 double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (344g/102mm) C:AU small patina
30253.

Borsos Miklós (1906-1990) 1973. "István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973" kétoldalas Br plakett (344g/102mm) T:1- kis patina / Hungary 1973. "István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973" double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (344g/102mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bozó Gyula (1913-2004) DN Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete bronz fokozat? emlékérem dísztokban (37,2g/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) /  Hungary ND József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education bronze grade? commemorative medallion in case. Sign.: Gyula Bozó (37,2g/42,5mm) C:XF (originally PP)
30254.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" bronz fokozat? emlékérem dísztokban (37,2g/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) / Hungary ND "József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education" bronze grade? commemorative medallion in case. Sign.: Gyula Bozó (37,2g/42,5mm) C:XF (originally PP)

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Bozó Gyula (1913-2004) DN Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete Ag emlékérem dísztokban (36,5g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) /  Hungary ND József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education Ag commemorative medallion in case. Sign.: Gyula Bozó (36,5g/0.925/42,5mm) C:XF (originally PP)
30255.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" Ag emlékérem dísztokban (36,5g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) / Hungary ND "József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education" Ag commemorative medallion in case. Sign.: Gyula Bozó (36,5g/0.925/42,5mm) C:XF (originally PP)

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Bozó Gyula (1913-2004) DN Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete aranyozott Ag emlékérem dísztokban (33,85g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat /  Hungary ND József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education gold plated Ag commemorative medallion in case (33,85g/0.925/42,5mm) C:PP fingerprint
30256.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József - A Magyar Népoktatás megteremtőjének emlékére / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" aranyozott Ag emlékérem dísztokban (33,85g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat / Hungary ND "József Eötvös - Founder of the Hungarian Public Education" gold plated Ag commemorative medallion in case (33,85g/0.925/42,5mm) C:PP fingerprint

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Csillag István (1881-1968) 1908. Tóth Béla egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. Béla Tóth one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU
30257.

Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (43g/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal) Ag commemorative medal in original, sealed ÁPV case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (43g/30mm) C:UNC patina Adamo MNT12
30258.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (43g/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal)" Ag commemorative medal in original, sealed "ÁPV" case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (43g/30mm) C:UNC patina Adamo MNT12

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csóka Zsuzsa (1962-) 1999. MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér Ag és piefort Ag emlékérem, mindkettő sorszámozott (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina / Hungary 1999. MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér (Hungarian Numismatic Collectors Society - Saint Ladislaus / 500th Anniversary of the first Hungarian Thaler) Ag and piefort Ag commemorative medal, both with serial number. Sign.: Zsuzsa Csóka (without hallmark) (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) C:UNC,AU (originally PP) patina
30259.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér" Ag és piefort Ag emlékérem, mindkettő sorszámozott (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina / Hungary 1999. "MÉE - Szent László / 500 éves az első magyar tallér (Hungarian Numismatic Collectors Society - Saint Ladislaus / 500th Anniversary of the first Hungarian Thaler)" Ag and piefort Ag commemorative medal, both with serial number. Sign.: Zsuzsa Csóka (without hallmark) (33,71g és 67,38g/ 0.825/42,5mm) C:UNC,AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft