30590.
30. Lezárult nagyaukció
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
100 000 Ft
270,27 EUR, 294,12 USD
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.