Vajdaság

Tételek száma: 57

1913 Szávaszentdemeter, Sremska Mitrovica; Villamostelep, belső munkásokkal. csoportkép / electric plant, interior with workers, group photo (kis szakadás / small tear)
21682.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szávaszentdemeter, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Kr. zemalj. kazniona / prison. 862. M. Segher (Rb)
21683.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1909 Szépliget, Schönau, Gajdobra; Fő utca, községháza, Kálvária utca. W.L. 1999. Kiadja Jákovácz András / Hauptgasse, Gemeindehaus / streets, town hall (EK)
21684.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Temerin, Fernbach kastély és kert / castle and garden
21685.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Titel, Alsó titeli templom tér, Anker szálloda. Kiadja Nonnenmacher Ede és fia / square, church, hotel
21686.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1903 Újvidék, Novi Sad; Pétervárad, hajóhíd és vár. Szőlős dombornyomott litho. Herger Ágoston kiadása / Peterwardein / Petrovaradin, pontoon bridge and castle. Grapes, Emb. Art Nouveau, litho
21687.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1897 (Vorläufer!) Újvidék, Novi Sad; Római katolikus plébánia templom, Pétervárad vár, Központi szálloda, Kamenitzi hadapród iskola, Ferencz József tér. Herger Ágoston kiadása / church, castle, hotel, military school, square. Art Nouveau, floral, litho (EK)
21688.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1899 Újvidék, Neusatz, Novi Sad; városház, Duna utca, Ferenc József tér, Római katolikus templom, Pétervárad vár / town hall, street, square, church, castle. Verlag von Ignaz Urban Art Nouveau, floral, litho (EK)
21689.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Újvidék, Novi Sad, Neusatz; Izraelita templom, zsinagóga. Urbán Ignác kiadása / synagogue (EK)
21690.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Újvidék, Novi Sad; Futtaki utca, templom, üzlet / street, church, shop
21691.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1909 Újvidék, Neusatz, Novi Sad; Törvényszéki palota, kerékpáros. Klein Vilmos bazár kiadása / palace of the court of justice, man with bicycle
21692.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Újzichyfalva, Zichyfalva, Plandiste; Római katolikus templom, Wagner szálloda, Műhengermalom, Wosching és Maly Gőz-téglagyár, Ifj. Wosching György lakháza / Roman Catholic church, hotel, mill, brick factory, villa
21693.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft