Nyomtatványok

Tételek száma: 82

1913 Az I. cs. kir. szab. Dunagőzhajózási Társaság Bányatérspénztárának alapszabályai. Pécs, 1913. Taizs József 26p.
12169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914 Útmutató a magyar és közös közlekedési vállalatok hivatalos menetrendkönyve. Nyári menetrend. Tartalmazza: A magyar és a közös vasutak s hajózási vállalatok menetrendeit, valamint e vasutak személy- és podgyászdíjszabásait. Szerk.: Ring Izsó. Bp.,1914, Globus-ny. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban. Benne Magyarország vasúti térképével, Bp., Posner, kis szakadással, 30x45 cm.
12170.

1914 Útmutató a magyar és közös közlekedési vállalatok hivatalos menetrendkönyve. Nyári menetrend. Tartalmazza: A magyar és a közös vasutak s hajózási vállalatok menetrendeit, valamint e vasutak személy- és podgyászdíjszabásait. Szerk.: Ring Izsó. Bp.,1914, "Globus"-ny. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban. Benne Magyarország vasúti térképével, Bp., Posner, kis szakadással, 30x45 cm.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
cca 1920 Debreceni hajlított bútorgyár képes reklám kiadvány Kartonált borítóval. Folio. 56 p. 24x31 cm / Hungarian tonette furniture catalogue
12171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
cca 1920 A Paris tengerjáró hajó átnézeti képe és prospektusa. Nagyméretű, kihajtható leporelló, / Plan-Coupe du nouveau paquebot Paris. Large leporello
12172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1926 Girardi Ausstellung in Warenhause A. Herzmansky 24p. / Alexander Girardi exhibition booklet, 24 p.
12173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1926 Bp., Meghívó Nagy Török Estélyre, borítékkal
12174.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Budapest Székesfővárosi Állatkert rövid útmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1927, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, korabeli reklámokkal, kihajtható térképpel. 64p. Jó állapotban.
12175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21
1928 Tőzsde papírok zsebkönyve. Tartalmazza a budapesti tőzsdén jegyzett összes értékpapírok alaptőke tartalékalapját, részvényszámát, névértékét, tőzsdei kötésegységét és osztalékát. 24p.
12176.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1928 Ungvár, Podkárpátská Ruszi Orvosok és Gyógyszerészek 1928. január 21.-én rendezett Reprezentációs báljának díszesmeghívója és táncrendje, magyar, cseh és ruszin nyelven, Ungvár/Užhorod, Lito. Lám Užhorod, litografált díszítéssel (jelzett (Erdélyi)), 29x40 cm, 23x7 cm.
12177.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Kassay József - Frőlich Pál: Családi- és lakóház tervek. 54 lap. Bp. 1928. Műszaki Könyvkiadó. Címlap, 54 t. /Építési tervek gyűjteménye. Szerk. Károlyi Sándor. Ritka. Borító kissé megviselt, de a lapok jó állapotban. 34x49 cm
12178.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Még nincs telefonja? - a telefont népszerűsítő prospektus, válasz-levelezőlappal
12180.

cca 1930 "Még nincs telefonja?" - a telefont népszerűsítő prospektus, válasz-levelezőlappal

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft