Sándor Béla (1872-1949): Erőd a sziklás tengerparton. Olaj, karton, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/30/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~12172/Sandor-Bela-1872-1949-Erod-a-sziklas-tengerparton-Olaj-karton-jelzett-uvegezett-keretben~II1834628
1834628
10059
30
38000
Kikiáltási ár:
38 000 Ft 102,70 EUR , 111,76 USD
Leírás: Sándor Béla (1872-1949): Erőd a sziklás tengerparton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 45×29 cm
: vörös_iván