Festmények és grafikák

Tételek száma: 74

Rác András (1926-2013): Gomolygó konstrukció. Hidegzománc, farost, jelzett, keretben, 60×68 cm
10055.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fünfzig Handzeichnungen. Eredeti félpergamen mappájában. Cinkográfia (45 db) és ofszet (5 db), merített papír (japán papír), jelzett a cinkográfián és az ofszeten, 28×35 cm (45×) és 22,5×14 (5×) cm. Bp., (1913.) Könyves Kálmán A. G. [Műkiadó Rt.]. Jó állapotban. A japán papíros levonatból csak 25 példány készült.
10056.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Rubovics Márk (1867-1947): Vitorlás a Balaton. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 70×44 cm
10057.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Román György (1903-1981): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm
10058.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
10059.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
K. Spányi Béla (1852-1914): Lápos táj kőhíddal. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 55×68 cm
10060.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
10061.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Szabó Béla Leo (1887-?): Bogáncsok Zsolnay vázában. Olaj, vászon hibával, fa keretben, 64×44 cm
10062.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Szalóky Sándor (1921-1978): Kertek alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×48 cm
10063.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Székely Pierre (1923-2001): Toro. Vegyes technika, papír, jelzett, 51×72 cm
10065.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
40
Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi utca, olaj, vászon, jelzett, javított, 50×60 cm
10066.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Szöllősy H. Eta (1920-): Halászok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×28 cm
10067.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft