Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

1899. Ferenc József / A kertészet és gyümölcsészet terén szerzett érdem elismeréseül - Gróf Berchtold Richárd - 1899 Br díjérem gravírozással (103,86g/62mm) T:2 ph. /  Hungary 1899. Franz Joseph / Award for recognition in horticulture - Count Richárd Berchtold - 1899 Br award medal, engraved (103,86g/62mm) C:XF edge error
30251.

1899. "Ferenc József / A kertészet és gyümölcsészet terén szerzett érdem elismeréseül - Gróf Berchtold Richárd - 1899" Br díjérem gravírozással (103,86g/62mm) T:2 ph. / Hungary 1899. "Franz Joseph / Award for recognition in horticulture - Count Richárd Berchtold - 1899" Br award medal, engraved (103,86g/62mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1907. Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás Br plakett (87,26g/47x57mm) T:2 patina / Hungary 1907. International Pastry and Related Professions Exhibiton Br plaque (87,26g/47x57mm) C:XF patina
30252.

1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (87,26g/47x57mm) T:2 patina / Hungary 1907. "International Pastry and Related Professions Exhibiton" Br plaque (87,26g/47x57mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (52,9g/50mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (52,9g/50mm) C:XF small patina
30254.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (52,9g/50mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (52,9g/50mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1920. Dr. Fleischmann Sándorné MCMXX egyoldalas Br plakett. Szign.: FP (475g/183mm) T:1-,2 fo. / Hungary 1920. Dr. Fleischmann Sándorné MCMXX (Mrs. Alexander Fleischmann, MD. MCMXX) one-sided Br plaque. Sign.: FP (475g/183mm) C:AU,XF spotted
30255.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
~1928. Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928 egyoldalas Br plakett, két csavarral képkeretbe rögzítve, gravírozva 1926 VIII 20 - Vegyes páros II. díj (117x162mm) T:2 / Hungary ~1928. Sports and Fencing Association of Hódmezővásárhley - Tennis Faculty 1888-1928 one-sided Br plaque, fastened to a frame with two screws, engraved 1926 VIII 20 - Mixed pair 2nd place (117x162mm) C:XF
30256.

~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas Br plakett, két csavarral képkeretbe rögzítve, gravírozva "1926 VIII 20 - Vegyes páros II. díj" (117x162mm) T:2 / Hungary ~1928. "Sports and Fencing Association of Hódmezővásárhley - Tennis Faculty 1888-1928" one-sided Br plaque, fastened to a frame with two screws, engraved "1926 VIII 20 - Mixed pair 2nd place" (117x162mm) C:XF

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1932-1950. Tiszta erkölcs és munka-bírás a sport eredménye Br plakett, márványlapra erősítve, rajta Tycho Rudolf társelnök Úrnak a Phöbus S.E. football szakosztálya felirattal (2010g/162x171mm) T:2 / Hungary 1932-1950. Tiszta erkölcs és munka-bírás a sport eredménye (Pure Moral and Workload bearing are the result of Sport) Br plaque fastened on marble sheet, with Tycho Rudolf társelnök Úrnak a Phöbus S.E. football szakosztálya (For Co-President Mr. Rudolf Tycho from the Phöbus S.E.s Football Section) inscription (2010g/162x171mm) C:XF
30257.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1934. A Magyar Királyi Posta Üzemi Tisztviselők Országos Egyesületének Örökös Vándordíja - Postás S.E. 1934 Br emlékplakett. Szign.: Böjthe Gábor (80,8g/54x79mm) T:2 /  Hungary 1934. Royal Hungarian Postal Sports Club Award 1934 Br commemorative plaque. Sign.: Gábor Böjthe (80,8g/54x79mm) C:XF
30258.

1934. "A Magyar Királyi Posta Üzemi Tisztviselők Országos Egyesületének Örökös Vándordíja - Postás S.E. 1934" Br emlékplakett. Szign.: Böjthe Gábor (80,8g/54x79mm) T:2 / Hungary 1934. "Royal Hungarian Postal Sports Club Award 1934" Br commemorative plaque. Sign.: Gábor Böjthe (80,8g/54x79mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941. Debrecen Sz. Kir. Város Zeneiskolája kétoldalas Br plakett, gravírozva (87,12g/58mm) T:1- / Hungary 1941. Music School of Debrecen Free City double-sided Br plaque, engraved (87,12g/58mm) C:AU
30260.

1941. "Debrecen Sz. Kir. Város Zeneiskolája" kétoldalas Br plakett, gravírozva (87,12g/58mm) T:1- / Hungary 1941. "Music School of Debrecen Free City" double-sided Br plaque, engraved (87,12g/58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1945. Szent-Györgyi Albert Emlékérem 1945 VI. 9. két oldalas Br öntőforma (182,09g/65mm) T:1- / Hungary 1945. Albert Szent-Györgyi Commemorative Medallion 1945. VI. 9. double-sided Br casting piece (182,09g/65mm) C:AU
30261.

1945. "Szent-Györgyi Albert Emlékérem 1945 VI. 9." két oldalas Br öntőforma (182,09g/65mm) T:1- / Hungary 1945. "Albert Szent-Györgyi Commemorative Medallion 1945. VI. 9." double-sided Br casting piece (182,09g/65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1983. Budapesti városszépítő Egyesület 1983 Br plakett, fel nem használt díjplakett terve (282g/75x99mm) T:2 /  Hungary 1983. Budapest City Beautification Assocation Br plaque, not used award plaque trial (282g/75x99mm) C:XF
30262.

1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br plakett, fel nem használt díjplakett terve (282g/75x99mm) T:2 / Hungary 1983. "Budapest City Beautification Assocation" Br plaque, not used award plaque trial (282g/75x99mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1990. Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990 kétoldalas Br öntőminta (255,88g/93mm) T:1- / Hungary 1990. Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990 double-sided Br casting form (255,88g/93mm) T:AU
30263.

1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" kétoldalas Br öntőminta (255,88g/93mm) T:1- / Hungary 1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" double-sided Br casting form (255,88g/93mm) T:AU

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
DN Dr. Batthány Strattmann László - Isten szolgája 1870-1931 kétoldalas Br öntőminta (395,58g/98mm) T:2 / Hungary ND László Batthány Strattmann Dr - Gods servant 1870-1931 double-sided Br casting piece (395,58g/98mm) C:XF
30264.

DN "Dr. Batthány Strattmann László - Isten szolgája 1870-1931" kétoldalas Br öntőminta (395,58g/98mm) T:2 / Hungary ND "László Batthány Strattmann Dr - God's servant 1870-1931" double-sided Br casting piece (395,58g/98mm) C:XF

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft