Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

Franciaország 1913. Francia Köztársaság / Munka és Szociális Jóléti Minisztérium - Nemzeti Öregségi Nyugdíjpénztár Br emlékérem, hátoldala gravírozva Mr. Somain 1915, eredeti tokban. Szign.: A. Borrel (68,90g/50mm) T:1- ph. / France 1913. République Francaise / Ministere du Travail et de la Prevoyance Sociale - Caisse Nationale des Retraites pour la Vieillesse Br commemorative medallion, reverse engraved Mr. Somain 1915, in original case. Sign.: A. Borrel (68,90g/50mm) C:AU edge error
30405.

Franciaország 1913. "Francia Köztársaság / Munka és Szociális Jóléti Minisztérium - Nemzeti Öregségi Nyugdíjpénztár" Br emlékérem, hátoldala gravírozva "Mr. Somain 1915", eredeti tokban. Szign.: A. Borrel (68,90g/50mm) T:1- ph. / France 1913. "République Francaise / Ministere du Travail et de la Prevoyance Sociale - Caisse Nationale des Retraites pour la Vieillesse" Br commemorative medallion, reverse engraved "Mr. Somain 1915", in original case. Sign.: A. Borrel (68,90g/50mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj) peremén jelzett Ag emlékérem. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Szign.: Paul Grandhomme (61,47g/49mm) T:2,2- ph. enyhe patina / France ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War) Ag commemorative medal, marked on edge. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Sign.: Paul Grandhomme (61,47g/49mm) C:XF,VF edge error, slightly patina
30406.

Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Ag emlékérem. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (61,47g/49mm) T:2,2- ph. enyhe patina / France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War)" Ag commemorative medal, marked on edge. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Sign.: Paul Grandhomme (61,47g/49mm) C:XF,VF edge error, slightly patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Franciaország ~1918. Concours de Tir / Offerte par la C.ie dAssurances contre les Accidents - La Prévoyance (Lövész verseny / Balesetbiztosító által adományozott - Az előrelátás) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign: Henri Dubois (64,10g/50mm) T:2,2- kis ph., patina / France ~1918. Concours de Tir / Offerte par la C.ie dAssurances contre les Accidents - La Prévoyance (Shooting Competition - Offered by the Accident Insurance Company - Foresight) Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Henri Dubois (64,10g/50mm) C:XF,VF small edge error, patina
30407.

Franciaország ~1918. "Concours de Tir / Offerte par la C.ie d'Assurances contre les Accidents - La Prévoyance (Lövész verseny / Balesetbiztosító által adományozott - Az előrelátás)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign: Henri Dubois (64,10g/50mm) T:2,2- kis ph., patina / France ~1918. "Concours de Tir / Offerte par la C.ie d'Assurances contre les Accidents - La Prévoyance (Shooting Competition - Offered by the Accident Insurance Company - Foresight)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Henri Dubois (64,10g/50mm) C:XF,VF small edge error, patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13
Franciaország 1924. République Francaise / Chambre des Députés - Jean Ossola Alpes-Maritime (Francia Köztársaság / Képviselőház - Jean Ossola Alpes-Maritimes megye) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Georges-Henri PrudHomme (61,25g/50mm) T:2 patina / France 1924. République Francaise / Chambre des Députés - Jean Ossola Alpes-Maritime (French Republique / House of Representatives - Jean Ossola Alpes-Maritime department) Ag commemorative medal, marked on edge. Szign.: Georges-Henri PrudHomme (61,25g/50mm) C:XF patina
30408.

Franciaország 1924. "République Francaise / Chambre des Députés - Jean Ossola Alpes-Maritime (Francia Köztársaság / Képviselőház - Jean Ossola Alpes-Maritimes megye)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Georges-Henri Prud'Homme (61,25g/50mm) T:2 patina / France 1924. "République Francaise / Chambre des Députés - Jean Ossola Alpes-Maritime (French Republique / House of Representatives - Jean Ossola Alpes-Maritime department)" Ag commemorative medal, marked on edge. Szign.: Georges-Henri Prud'Homme (61,25g/50mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Franciaország ~1925. Conseil Municipal Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925 (Tourcoing Városi Tanács - Achille Guarin 1919-1925) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Henri Dubois, Daniel Dupuis (66,56g/50mm) T:2,2- karc, durva ph. / France ~1925. Conseil Municipal Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925 (Municipal Council of Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925) AG commemorative medal, marked on edge. Szign.: Henri Dubois, Daniel Dupuis (66,56g/50mm) C:XF,VF scratched, strong edge errors
30409.

Franciaország ~1925. "Conseil Municipal Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925 (Tourcoing Városi Tanács - Achille Guarin 1919-1925)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Henri Dubois, Daniel Dupuis (66,56g/50mm) T:2,2- karc, durva ph. / France ~1925. "Conseil Municipal Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925 (Municipal Council of Tourcoing - Achille Guarin 1919-1925)" AG commemorative medal, marked on edge. Szign.: Henri Dubois, Daniel Dupuis (66,56g/50mm) C:XF,VF scratched, strong edge errors

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1933. TESTIS - HISTORIA - POSTEROS - MONET / Institute Historique - Société des Études Historique 1833-1872-1933 (Történeti Intézet - Történelmi Tanulmányok Társasága 1833-1872-1933) peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: Georges Ridet 1932 (143,26g/68mm) T:1- / France 1933. TESTIS - HISTORIA - POSTEROS - MONET / Institute Historique - Société des Études Historique 1833-1872-1933 (Historical Institute - Historical Studies Society 1833-1872-1933) Br commemorative medal, hallmark on edge. Sign.: Georges Ridet 1932 (143,26g/68mm) C:AU
30410.

Franciaország 1933. "TESTIS - HISTORIA - POSTEROS - MONET / Institute Historique - Société des Études Historique 1833-1872-1933 (Történeti Intézet - Történelmi Tanulmányok Társasága 1833-1872-1933)" peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: Georges Ridet 1932 (143,26g/68mm) T:1- / France 1933. "TESTIS - HISTORIA - POSTEROS - MONET / Institute Historique - Société des Études Historique 1833-1872-1933 (Historical Institute - Historical Studies Society 1833-1872-1933)" Br commemorative medal, hallmark on edge. Sign.: Georges Ridet 1932 (143,26g/68mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1944. Patriam Fideliter Colvit / Strasbourg peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: Raymond Delamarre (168,94g/68mm) T:2 / France 1944. Patriam Fideliter Colvit / Strasbourg Br commemorative medal, marked on edge. Sign.: Raymond Delamarre (168,94g/68mm) C:XF
30411.

Franciaország 1944. "Patriam Fideliter Colvit / Strasbourg" peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: Raymond Delamarre (168,94g/68mm) T:2 / France 1944. "Patriam Fideliter Colvit / Strasbourg" Br commemorative medal, marked on edge. Sign.: Raymond Delamarre (168,94g/68mm) C:XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1945. Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (St. Mandé városa / Liévyn-i kihívás - második helyezett René Gillot St. Mandé) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) T:2,2- patina / France 1945. Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (City of St. Mandé / Challennge of Liévyn - second place René Gillot St. Mandé) Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) C:XF,VF patina
30412.

Franciaország 1945. "Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (St. Mandé városa / Liévyn-i kihívás - második helyezett René Gillot St. Mandé)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) T:2,2- patina / France 1945. "Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (City of St. Mandé / Challennge of Liévyn - second place René Gillot St. Mandé)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Franciaország 1951. Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlés - J. Schaff megbízott) peremén jelzett Ag emlékérem G.B.L.BAZOR gyártói(?) jelzéssel. Szign.: Robert Cochet (60,41g/50mm) T:2,2- patina / France 1951. Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (French Republic / National Assembly - J. Schaff megbízott) Ag commemorative medal, marked on edge, with G.B.L.BAZOR makers(?) mark. Sign.: Robert Cochet (60,41g/50mm) C:XF,VF patina
30413.

Franciaország 1951. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlés - J. Schaff megbízott)" peremén jelzett Ag emlékérem "G.B.L.BAZOR" gyártói(?) jelzéssel. Szign.: Robert Cochet (60,41g/50mm) T:2,2- patina / France 1951. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (French Republic / National Assembly - J. Schaff megbízott)" Ag commemorative medal, marked on edge, with "G.B.L.BAZOR" makers(?) mark. Sign.: Robert Cochet (60,41g/50mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1956. Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlés - J. Schaff megbízott) peremén jelzett Ag emlékérem Georges Guiraud gyártói jelzéssel. Szign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) T:2 kis patina / France 1956. Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (French Republic / National Assembly - J. Schaff deputy) Ag commemorative medal, hallmarked on edge, with Georges Guiraud makers mark. Sign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) C:XF small patina
30414.

Franciaország 1956. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlés - J. Schaff megbízott)" peremén jelzett Ag emlékérem "Georges Guiraud" gyártói jelzéssel. Szign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) T:2 kis patina / France 1956. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (French Republic / National Assembly - J. Schaff deputy)" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, with "Georges Guiraud" makers mark. Sign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1962. Republique Francaise / Assemblée Nationale (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlést) Ag emlékérem, peremén ezüstjellel és 1966-os évszámmal, kitöltetlen utánveret. Szign.: Robert Cochet (76,12g/50mm) T:1-,2 / France 1962. Republique Francaise / Assemblée Nationale (French Republic / National Assembly) Ag commemorative medal, with silver mark and the year of 1966 on edge, unfilled restrike. Sign.: Robert Cochet (76,12g/50mm) C:AU,XF
30415.

Franciaország 1962. "Republique Francaise / Assemblée Nationale (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlést)" Ag emlékérem, peremén ezüstjellel és "1966"-os évszámmal, kitöltetlen utánveret. Szign.: Robert Cochet (76,12g/50mm) T:1-,2 / France 1962. "Republique Francaise / Assemblée Nationale (French Republic / National Assembly)" Ag commemorative medal, with silver mark and the year of "1966" on edge, unfilled restrike. Sign.: Robert Cochet (76,12g/50mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1986. Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlést - M. Arreckx megbízott) jelzett Ag emlékérem. Szign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) T:1-,2 kis ph. / France 1986. Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (French Republic / National Assembly - M. Arreckx deputy) hallmarked Ag commemorative medal. Sign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) C:AU,XF small edge error
30416.

Franciaország 1986. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlést - M. Arreckx megbízott)" jelzett Ag emlékérem. Szign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) T:1-,2 kis ph. / France 1986. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (French Republic / National Assembly - M. Arreckx deputy)" hallmarked Ag commemorative medal. Sign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) C:AU,XF small edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft