Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 26

1957. A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze Ag kitüntetés, hátlapon fémjel, eredeti mellszalaggal (24mm) T:1 / Hungary 1957. Title for the Artist of Merit of the Hungarian Peoples Republic Ag decoration, hallmark on reverse, on original ribbon (24mm) C:UNC NMK.: 541
30566.

1957. "A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze" Ag kitüntetés, hátlapon fémjel, eredeti mellszalaggal (24mm) T:1 / Hungary 1957. "Title for the Artist of Merit of the Hungarian People"s Republic" Ag decoration, hallmark on reverse, on original ribbon (24mm) C:UNC NMK.: 541

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1957. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:1-,2 / Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade Br decoration with ribbon, in original case C:AU,XF  NMK 483.
30567.

1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:1-,2 / Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" Br decoration with ribbon, in original case C:AU,XF NMK 483.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1963. Kossuth-díj I. fokozata aranyozott Br kitüntetés, részben zománcozott (22x25mm) T:1 / Hungary 1963. Kossuth Prize, Golden badge gilt Br decoration, partially enamelled (22x25mm) C:UNC NMK.: 525.b
30568.

1963. "Kossuth-díj I. fokozata" aranyozott Br kitüntetés, részben zománcozott (22x25mm) T:1 / Hungary 1963. "Kossuth Prize, Golden badge" gilt Br decoration, partially enamelled (22x25mm) C:UNC NMK.: 525.b

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
13
1963. Állami díj I. fokozat aranyozott Br kitüntetés, részben zománcozott (22x25mm) T:1 / Hungary 1963. State Prize 1st grade gilt Br decoration, partially enamelled (22x25mm) C:UNC NMK.: 704
30569.

1963. "Állami díj I. fokozat" aranyozott Br kitüntetés, részben zománcozott (22x25mm) T:1 / Hungary 1963. "State Prize 1st grade" gilt Br decoration, partially enamelled (22x25mm) C:UNC NMK.: 704

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1976. A Magyar Népköztársaság rubinokkal ékesített Zászlórendje aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, rubinokkal díszítve. (80mm) T:2 /  Hungary 1976. Flag Order of the Hungarian Peoples Republic, 1st Grade, decorated with rubies gold-plated, enamelled tombac decoration with rubies. (80mm) C:XF NMK 683.
30570.

1976. "A Magyar Népköztársaság rubinokkal ékesített Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, rubinokkal díszítve. (80mm) T:2 / Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with rubies" gold-plated, enamelled tombac decoration with rubies. (80mm) C:XF NMK 683.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:1- / Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Civilian Grade enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, in original case C:AU  NMK 741.
30571.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, in original case C:AU NMK 741.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15
1991- . Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztje, polgári tagozat zománcozott kitüntetés hátlapi medallion és fémjel nélkül, vízszintes tűvel T:1 / Hungary 1991- . Order of Merit Hungarian Republic, Officers Cross, Civil Grade enamelled decoration, without reverse medallion and hallmark, with horizontal pin C:UNC NMK.: 739.var
30572.

1991- . "Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott kitüntetés hátlapi medallion és fémjel nélkül, vízszintes tűvel T:1 / Hungary 1991- . "Order of Merit Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled decoration, without reverse medallion and hallmark, with horizontal pin C:UNC NMK.: 739.var

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta fémjelzés. Eredeti díszdobozában. T:1,1- kis patina /  Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, also with enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin. In original case. C:UNC,AU small patina NMK 735.
30573.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat" karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta fémjelzés. Eredeti díszdobozában. T:1,1- kis patina / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade" enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, also with enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin. In original case. C:UNC,AU small patina NMK 735.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
2000- . Kossuth-díj aranyozott kitűző, eredeti tokban (17x25mm) + a Kossuth-díj nem adományozott hengere (59x254mm). A Koto fából készült dísztokban T:1,1- / Hungary 2000.- Kossuth Prize gilt pin of the high State Decoration in original case (17x25mm) + the not handed out Kossuth Prize statuette cylinder in the Koto wood display case for the Prizes statuette C:AU,XF MNK.: 729.
30574.

2000- . "Kossuth-díj" aranyozott kitűző, eredeti tokban (17x25mm) + a Kossuth-díj nem adományozott hengere (59x254mm). A Koto fából készült dísztokban T:1,1- / Hungary 2000.- "Kossuth Prize" gilt pin of the high State Decoration in original case (17x25mm) + the not handed out Kossuth Prize statuette cylinder in the Koto wood display case for the Prize's statuette C:AU,XF MNK.: 729.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
DN Debreceni Zsidó Gimnázium zománcozott kitűző (12,5x22mm) T:1-,2 / Hungary ND Debrecen Jewish Grammar School enamelled pin (12,5x22mm) C:AU,XF
30575.

DN "Debreceni Zsidó Gimnázium" zománcozott kitűző (12,5x22mm) T:1-,2 / Hungary ND "Debrecen Jewish Grammar School" enamelled pin (12,5x22mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország 1866-1955. Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /  France 1866-1955. Order of the Academic Palms, Officer hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
30576.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Franciaország ~1900. Szabadkőműves? Ag kitüntetés mellszalagon, ezüstjelzés a kitüntetés hátoldalán (Br.:24,08g/45mm) T:2 /  France ~1900. Masonic? Ag decoration with ribbon, silver hallmark on reverse (Br.:24,08g/45mm) C:XF
30577.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft