1957. "A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze" Ag kitüntetés, hátlapon fémjel, eredeti mellszalaggal (24mm) T:1 / Hungary 1957. "Title for the Artist of Merit of the Hungarian People"s Republic" Ag decoration, hallmark on reverse, on original ribbon (24mm) C:UNC
NMK.: 541
1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:1-,2 / Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" Br decoration with ribbon, in original case C:AU,XF
NMK 483.
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, in original case C:AU
NMK 741.
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat" karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta fémjelzés. Eredeti díszdobozában. T:1,1- kis patina /
Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade" enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, also with enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin. In original case. C:UNC,AU small patina
NMK 735.
2000- . "Kossuth-díj" aranyozott kitűző, eredeti tokban (17x25mm) + a Kossuth-díj nem adományozott hengere (59x254mm). A Koto fából készült dísztokban T:1,1- / Hungary 2000.- "Kossuth Prize" gilt pin of the high State Decoration in original case (17x25mm) + the not handed out Kossuth Prize statuette cylinder in the Koto wood display case for the Prize's statuette C:AU,XF MNK.: 729.
Franciaország 1866-1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /
France 1866-1955. "Order of the Academic Palms, Officer" hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
Franciaország ~1900. Szabadkőműves? Ag kitüntetés mellszalagon, ezüstjelzés a kitüntetés hátoldalán (Br.:24,08g/45mm) T:2 /
France ~1900. Masonic? Ag decoration with ribbon, silver hallmark on reverse (Br.:24,08g/45mm) C:XF