30573.
29. Lezárult nagyaukció
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
200 000 Ft
540,54 EUR, 588,24 USD
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat" karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta fémjelzés. Eredeti díszdobozában. T:1,1- kis patina / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross, Civil Grade" enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, also with enamelled Ag star with vertical pin, hallmark on pin. In original case. C:UNC,AU small patina NMK 735.