6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 2+XVI+431+7 p. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, gerinccel, a szennylap részben-, a címlap kijár, foltos lapokkal, korabeli névbejegyzéssel.